گل گهر مقابل آسانسور صعود به رتبه یازدهم

گل گهر سیرجان برای اولین بار در این فصل از رقابت های لیگ برتر می تواند به رتبه یازدهم جدول رده بندی رسیده و فاصله اش را با انتهای جدول بیشتر کند....

به گزارش" ورزش سه" گل گهر در اولین سال حضورش در لیگ برتر حالا در یک موقعیت ویژه قرار گرفته است. در شروع رقابت های لیگ برتر بعد از تعطیلی حدود ۴ ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا، همه نتایج تا این زمان به سود گل گهر رقم خورده است. دیشب پارس جنوبی، ذوب آهن و پیکان باختند و شاهین شهرداری بوشهر هم مساوی کرد تا گل گهر این شانس را پیدا کند که برای اولین بار در زندگی اش رتبه یازدهم را تجربه کند.


این تیم از شروع لیگ برتر یک تیم قعرنشین بود اما در شش هفته آخر قبل از تعطیلات را با سه برد و سه مساوی پشت سرگذاشت و توانست خودش را از دو تیم اصلی سقوط کننده جدا کند.


گل گهر در حالی مقابل آسانسوری قرار دارد که می تواند این تیم را در این روزهای حساس دو پله بالاتر ببرد که کار دشواری پیش رو دارد. آنها امروز باید با سپاهان یکی از مدعیان لیگ برتر و در اصفهان بازی کنند آن هم در حالی که شاگردان قلعه نویی فقط به برد و کسب سه امتیاز دلخوش هستند.


با این وجود برخی آمار امیدوار کننده ای هم برای گل گهری وجود دارد که می توانند به آن اتکا کنند. مجید جلالی در ۸ بازی اخیرش برابر سپاهان ۴ برد، ۳ مساوی و تنها یک شکست داشته که آن هم در بازی رفت همین لیگ و در حالی که او چند روزی بیشتر نبود که هدایت گل گهر را به عهده گرفته بود رقم خورد. البته که او در برابر قلعه نویی در سال های اخیر نتوانسته به پیروزی برسد و بازی امروز در حالی که سپاهان چند مصدوم و غایب مهم دارد و نمی تواند از حضور تماشاگرانش هم بهره ببرد فرصت خوبی است تا جلالی علاوه بر رساندن تیمش به شرایط امن تر ، بتواند روند عدم پیروزی در سال های اخیرش برابر تیم های قلعه نویی را تغییر بدهد.


گل گهر در هفته های گذشته توانسته برابر تیم های بزرگی چون تراکتور و استقلال نتایج خوبی گرفته است و اگر بتواند از این بازی سخت و مهم هم با برد بیرون بیاید آن وقت شرایط ادامه فصل برای این تیم تغییر خواهد کرد. البته که یک امتیاز هم برای سیرجانی ها خوب است چرا که نه تنها از یک حریف بزرگ در بازی خارج از خانه امتیاز گرفته اند می توانند جای پارس جنوبی را در رده دهم بگیرند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان گل گهرسیرجان