گل‌گهر و تکذیب ادعای سخنگوی فدراسیون

باشگاه گل گهر ادعای &#۱۶۰;سخنگوی فدراسیون فوتبال را تکذیب می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد که بحث پیرامون پرونده اریک بایناما بازیکن گابنی گل گهر تا چندین هفته نقل محافل فوتبالی کشور خواهد بود. پس از شکایت سه باشگاه استقلال، پیکان و سپاهان نسبت به حضور این بازیکن در دیدارهایشان برابر تیم سیرجانی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محکوم کردن گل گهر رأی به ۳ بر صفر شدن این سه دیدار داد.

در حالیکه گل گهری ها اعتقاد دارند که هیچ تقصیری در این پرونده نداشته و پس از تأیید فدراسیون فوتبال و امور بین الملل و صدور کارت بازی این بازیکن از او استفاده کرده اند، اما فدراسیون نشین ها نظر دیگری دارند و باشگاه سیرجانی را در این موضوع مقصر می دانند بخصوص اینکه صبح امروز سخنگوی فدراسیون فوتبال ادعای جدیدی را مطرح کرد.

حسین شریفی در گفتگو با برنامه سلام صبح بخیر مدعی شد که گل گهر مسئولیت مدارک اریک بانیاما را برعهده گرفته است. او گفت: نامه ای مکتوب وجود دارد که رسانه ای نشده است. باشگاه گل گهر در تاریخ اول آذر نامه ای را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ صادر کرده و اعلام کرده است که مطابق مستندات پیوست، ما هم مسئولیت را قبول می کنیم و هم اینکه ۴ بازی ملی که تأیید شده است را اعلام می کنیم.

این ادعای شریفی با واکنش باشگاه سیرجانی همراه شد. گل گهری ها با رد این موضوع  از فدراسیون فوتبال درخواست کرده اند آن نامه ای که شریفی مدعی شده در آن گل گهر به شکل مکتوب مسئولیت این بازیکن را پذیرفته را منتشر کند.یکی از مسئولین این باشگاه می‌گوید گل‌گهر با ارسال سوابق اریک بایناما درخواست کرده است که در اسرع وقت و با توجه به قوانین فدراسیون فوتبال نسبت به صدور کارت بازی اقدام کنند.

به هر شکل داستان اریک بایناما و چالش میان باشگاه گل گهر و فدراسیون فوتبال هر روز وارد فاز جدیدی می شود. باشگاه سیرجانی قصد دارد این پرونده را به کمیته استیناف بکشاند تا رأی صادر شده را تغییر دهد.

تگ ها


گل گهرسیرجان فدراسیون فوتبال فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال