گل‌گهر 0 - 1 نفت آبادان/ ناکامی ادامه‌دار یاران وینگو

گل‌گهر سیرجان در دیداری که میزبان نفت آبادان بود با حساب یک بر صفر مغلوب شد تا برای دومین هفته متوالی با شکست از زمین بازی خارج شود....

گل‌گهر سیرجان در دیداری که میزبان نفت آبادان بود با حساب یک بر صفر مغلوب شد تا برای دومین هفته متوالی با شکست از زمین بازی خارج شود.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، گل‌گهر سیرجان در این شهر میزبان نفت آبادان بود و مقابل این تیم تن به شکست داد.

نفت بازی را بهتر از میزبان خود آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بازی روی ارسال ناصری و ضربه سر آل‌کثیر از گل‌گهر پیش افتاد. در ادامه شاگردان وینگو هر چه زدند به در بسته خورد و اضافه شدن چند بازیکن به خط حمله این تیم در نیمه دوم نیز سودی به حال سیرجانی‌ها نداشت و شاگردان اسکوچیچ با حفظ برتری عددی در نیمه خودی کنترل بازی را در دست گرفتند و مانع طراحی حملات از جانب گل‌گهری‌ها شدند.

این دومین شکست متوالی گل‌گهر بود و حال سیرجانی‌ها با 3 امتیاز از 5 بازی وضعیت نامناسبی در جدول رده‌بندی لیگ برتر دارند. نفت آبادان نیز با این پیروزی 8 امتیازی شد و به جمع تیم‌های بالای جدول پیوست.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی گل‌گهر 0 - 1 نفت آبادان/ ویدیو

تگ ها


نفت آبادان گل گهر گل گهر نفت آبادان هفته پنجم لیگ برتر هفته پنجم لیگ نوزدهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر ایران فوتبال