گمانه ‌زنی‌ها درباره جانشین گریزمن در اتلتی

بعد از مصاحبه لوئیس سوارس با یك رادیو اروگوئهای بود كه شایعه رنگ واقعیت به خودش گرفت: گریزمن قرار است به بارسلونا برود ......

بعد از مصاحبه لوئیس سوارس با یك رادیو اروگوئه‌ای بود كه شایعه رنگ واقعیت به خودش گرفت: گریزمن قرار است به بارسلونا برود. ستاره فرانسوی اتلتیكو مادرید بیش از هر زمان دیگری به باشگاه بارسلونا نزدیك شده و حتی بارتومئو، رئیس باشگاه بارسا هم خبر مذاكره با اطرافیان این مهاجم را تأیید كرده است.
البته رسانه‌های اسپانیایی حتی رقم این انتقال را هم فاش كرده‌اند و خبر داده‌اند كه «گریزو» قرار است در ازای 100 میلیون یورو از اتلتیكو راهی بارسلونا شود. حالا اما این داستان روی دیگری هم دارد‌؛ اتلتیكو هم با پولی كه از فروش گریزمن دستش را می‌گیرد به دنبال خریدن یك بازیكن در سطح بالای جهانی است.
ادینسون كاوانی
خبر مذاكره با ادینسون كاوانی را روزنامه موندو دپورتیوو، روزنامه نزدیك به بارسلونا داده است. طبق گزارش این روزنامه اهل كاتالونیا، مسئولان اتلتیكو با كاوانی و مدیربرنامه‌هایش هم به توافق رسیده‌اند و این گلزن 31 ساله اروگوئه‌ای قرار است راهی مادرید شود تا برای اتلتیكو به میدان برود. البته از قرار معلوم باب این مذاكره را دیگو گودین، مدافع اروگوئه‌ای اتلتیكو باز كرده و به نظر می‌رسد او نقش رابط را داشته تا هر طور شده كاوانی را برای حضور در اتلتیكو راغب كند. این خبر در شرایطی منتشر می‌شود كه گفته می‌شود «ادی» پیشنهادی جدی از دو باشگاه یوونتوس و چلسی دارد و بعد از 5 سال حضور در جمع پاریسی‌ها دلش می‌خواهد تجربه جدیدتری را در زندگی حرفه‌ای‌‌اش داشته باشد. به این مورد باید روابط نه چندان خوب این بازیكن با نیمار، ستاره جدید پاری‌سن‌ژرمن هم اضافه شود تا میل به رفتن این بازیكن توجیه شود. دیگر دلیلی كه باعث شد بسیاری خبر فروش كاوانی به اتلتیكو را جدی بگیرند مشكلات مالی این باشگاه فرانسوی است كه باید برای حل و فصل قانون جوانمردی مالی یوفا، چند ستاره‌‌اش را بفروشد.
آنخل دی‌ماریا
اگرچه رسانه‌های نزدیك به بارسا اعتقاد دارند كاوانی به جای گریزمن راهی اتلتیكو می‌شود ولی رسانه‌های نزدیك به مادرید اعتقاد دیگری دارند‌؛ ماركا یكی از آن رسانه‌هاست كه نوشته آنخل دی‌ماریا قرار است از پاری‌سن‌ژرمن راهی اتلتیكو شود و به جای گریزمن در تركیب قرار بگیرد. این رسانه نزدیك به رئال‌مادرید خبر داده كه سیمئونه اعتقاد زیادی به آنخل دارد و حتی زمانی كه این بازیكن در رئال بازی می‌كرده او را بهترین بازیكن این تیم توصیف كرده است. ماركا نوشته مسئولان اتلتیكو با مدیربرنامه‌های دی‌ماریا كه به مادرید سفر كرده صحبت كرده‌اند و این بازیكن فصل آینده را در این تیم مادریدی بازی خواهد كرد. البته همان دلایلی كه برای حضور كاوانی در اتلتیكو ذكر شده اینجا هم صادق است: پی‌اس‌جی برای حل و فصل مشكل مربوط به قانون جوانمردی مالی یوفا باید چند بازیكنش را بفروشد و دی‌ماریا گزینه ایده‌آلی است چون این بازیكن با حضور نیمار، امباپه و كاوانی در تركیب اصلی پاریسی‌ها جایی ندارد.

تگ ها


آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال