گمانه زنی‌ها درباره هافبک قرمزها در ترکیه!

هافبک دفاعی پرسپولیس با گذشت فرصت 48 ساعته خود هنوز تصمیمی برای ادامه همکاری با باشگاه نگرفته است و در سفر ترکیه به سر میبرد ......

هافبک دفاعی پرسپولیس با گذشت فرصت 48 ساعته خود هنوز تصمیمی برای ادامه همکاری با باشگاه نگرفته است و در سفر ترکیه به سر می‌برد.
 کمال کامیابی نیا چهارمین بازیکنی است که باشگاه به دنبال تمدید قرارداد اوست اما تا این لحظه هیچ پاسخی به این درخواست نداده است. بعد از پایان فصل از جمع بازیکنانی که به پایان قرارداد خود با باشگاه رسیده بودند نام‌هایی چون صادق محرمی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده،کمال کامیابی نیا و وحید امیری به چشم می‌خوردند. از این جمع محرمی همان مقطع اعلام کرد که با باشگاه دیناموزاگرب به توافق دست یافته و با هواداران و کادرفنی خداحافظی کرد. محسن مسلمان هم در لیست برانکو جایی نداشت تا تکلیف این هافبک پاسور نیز اینچنین مشخص شود. فرشاد احمدزاده نیز با بهانه قرار دادن رفتار هواداران از جدایی خود و حضور در لیگ لهستان خبر داد. در شرایطی که با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، این باشگاه در صدد حفظ دیگر مهره‌های خود بود، پیشنهاد جالب توجهی به کامیابی نیا برای ادامه همکاری داد. بخشش جرایم و پرداخت مبلغی مناسب برای فصل آینده در شرایطی که این بازیکن مدیربرنامه خود را برای مذاکره به باشگاه فرستاده بود در نهایت با پاسخ او همراه نشد.
کامیابی نیا که این روزها در ترکیه به سر می‌برد از باشگاه فرصتی 48 ساعته برای پاسخ به این پیشنهاد دریافت کرد و تا این لحظه که 24 ساعت نیز از این زمان گذشته پاسخی به آن نداده است. اتفاقی که باعث شده شایعه مذاکره این هافبک با دو تیم در ترکیه و احتمال عقد قرارداد او به گوش برسد. کامیابی نیا که سومین فصل حضور خود در پرسپولیس را پشت سر گذاشته، همانند فصل گذشته شاید در روزهای پایانی تمرینات آماده سازی فصل به توافق با این تیم دست یابد و یا اینکه در جمع بازیکنانی قرار گیرد که پاسخی به پیشنهاد تمدید قرارداد نداده‌اند؛ هر چه هست مسوولان باشگاه امیدوارند طی 24 ساعت آینده به پاسخ آن دست یابند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال