گمراهی پرسپولیس با خبرهای ساختگی!

نقل قول منتسب به باشگاه السد قطر در مورد استعلام در مورد خریدهای پرسپولیس توسط نزدیکان این باشگاه تکذیب شده است.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، به نقل از فوتبال آسیایی در قطر، در خصوص پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس و اعتراض به جذب بازیکن در شرایط بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، اخبار و شایعات زیادی مطرح می‌شود. برخی از این اخبار نیز از سوی رسانه‌های به نظر رسمی اعلام می‌شود که بررسی‌ها نشان می‌دهد حتی همین اخبار از سوی این رسانه‌ها می‌تواند گمراه کننده باشد.


همانطور که روز سه‌شنبه، توئیتر اسکای اسپورت عربستان نقل قولی از مدیر باشگاه السد قطر که نامی هم از این مدیر برده نشد، منتشر کرد که اعلام شده بود "پس از شکست در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پرسپولیس، در مورد حضور بازیکنان جدید این تیم استعلام گرفتیم و متوجه شدیم که آنها به طور قانونی در این بازی شرکت کرده‌اند." شاید نقل قول‌های اینچنینی برای آسوده شدن خیال باشگاه پرسپولیس و پیگیری نکردن هرچه قوی‌تر این شکایت بوده است، چراکه پیگیری‌هایی که از باشگاه السد جعلی بودن این خبر را تایید کرد.


با توجه به ارتباط‌های موجود با باشگاه السد، کانال تلگرامی "فوتبال آسیایی در قطر" این مسئله را از این باشگاه قطری پیگیری کرده و آنها نسبت به خبرهای منتشر شده و منتسب به این باشگاه ابراز بی‌اطلاعی کردند. باشگاه السد اعلام کرد به هیچ‌وجه پیگیر مسئله نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس نبوده و نقل قول منتشر شده از سوی مدیر این باشگاه نیز جعلی است.


به همین جهت، اخبار مربوط به پرونده شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس صرفاً باید از سوی منابع رسمی باشد که تنها منبع رسمی در این زمینه AFC است و این کنفدراسیون نیز پس از قطعیت رسیدن تصمیم خود را اعلام خواهد کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران