گنابری: آرسن ونگر در بایرن مونیخ حتماً موفق می‌شد

سرژ گنابری ستاره بایرن مونیخ با ستایش از مربی سابقش آرسن ونگر می‌گوید ونگر اگر سرمربی بایرن می‌شد در این تیم موفقیت‌های بزرگی بدست می‌آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ سال گذشته مذاکراتی با آرسن ونگر برای هدایت این تیم انجام داد که در نهایت به انجام نرسید تا هانسی فلیک سکان هدایت باواریایی‌ها را بدست بگیرد. سرژ گنابری ستاره این روزهای بایرن با ستایش از مربی سابقش می‌گوید ونگر بدون شک در بایرن موفق می‌شد و موفقیت‌هایی بزرگ بدست می‌آورد.

سرژ گنابری پیش از ملحق شدن به فوتبال آلمان بازیکن آرسنال بوده و ۱۸ بازی در آرسنال تحت هدایت ونگر بازی کرده است. او در سال ۲۰۱۶ به وردربرمن فروخته شد و حالا ستاره بایرن مونیخ است.

گنابری در این باره گفت: " ونگر در بایرن موفق می‌شد؟ بله صد در صد. ونگر ثابت کرده که مربی بی نظیری است. تفاوت ونگر و فلیک به نظر من این است که من حالا می‌توانم با مربی ام راحت تر ارتباط برقرار کنم که البته شاید به بالا رفتن سنم هم مربوط باشد. زمانی که بازیکن جوان است و خجالتی ممکن است نتواند با مربی بزرگش آنطور که باید ارتباط بگیرد. ولی هر دوی آنها چه ونگر و چه فلیک در سطح خیلی بالایی هستند".

بیشتر بخوانید:

مهاجم آماده اورتون و انتخاب بهترین بازیکن انگلیس

کلوپ: نتیجه این مسابقه تعیین کننده قهرمان نیست

 

 

تگ ها


آرسن ونگر هانسی فلیک بایرن مونیخ فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال