گنابری برای تمدید با بایرن شرط گذاشت

ستاره ملی پوش بایرن حاضر نیست به هر قیمتی قراردادش را تمدید کند....

به گزارش "ورزش سه"، خودداری از تمدید قرارداد در بایرن مونیخ در حال تبدیل شدن به یک بدعت است. سران بایرن دو سال پیش تیاگو آلکانتارا را به لیورپول واگذار کردند چرا که او قصد تمدید نداشت و باشگاه نیز نمی خواست او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد. 

داوید آلابا نمونه ای دیگر است. ستاره اتریشی هرگز حاضر به تمدید نشد و تا پایان قراردادش در بایرن ماند تا به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید ملحق شود. آلابا مهره ای مهم و تاثیرگذار در باشگاه مادریدی شده و بایرنی ها همچنان از جدایی او آزرده خاطرند.

نیکولاس زوله دیگر مدافع بایرن نیز در انتهای فصل به عنوان بازیکن آزاد جدا خواهد شد. او و باشگاه بر سر تمدید به توافق نرسیدند تا چاره ای جز جدایی نباشد. تابستان ۲۰۲۳ قرارداد ۴ بازیکن دیگر بایرن نیز به اتمام می رسد. روبرت لواندوفسکی، مانوئل نویر و توماس مولر به نظر قراردادشان را تمدید خواهد کرد و اخیرا رئیس بایرن نیز این مساله را تایید کرد ولی مورد سرژ گنابری متفاوت است.

طق ادعای اسکای آلمان، این مهاجم ملی پوش قصد ماندن دارد ولی نه به هر قیمتی. درخواست او دستمزد ۱۵ میلیون یورویی در حد کینگزلی کومان است و با رقمی پایین تر حاضر به تمدید نیست. اتفاقی که منجر خواهد شد بایرن تابستان پیش رو با جدایی او موافقت کند. گفته می شود رئال، بارسا و چند تیم انگلیسی خواهان جذب گنابری شده اند.

تگ ها


بایرن مونیخ سرژ گنابری وردربرمن