گنابری: توماس مولر شایسته احترام بیشتری است

سرژ گنابری هم‌بازی توماس مولر در بایرن مونیخ معتقد است که رسانه‌ها باید احترام بیشتری برای ستاره سابق مانشافت قائل باشند...

سرژ گنابری هم‌بازی توماس مولر در بایرن مونیخ معتقد است که رسانه‌ها باید احترام بیشتری برای ستاره سابق مانشافت قائل باشند

به گزارش مدال، توماس مولر ستاره سابق تیم ملی آلمان، تمام دوران حرفه‌ای خود را در بایرن مونیخ سپری کرده است اما در دو فصل گذشته نقش محوری‌اش را در این تیم از دست داده است و عملاً به یار ذخیره تیمش تبدیل شده است. مهاجم ۳۰ ساله باواریایی‌ها چندی پیش عنوان کرد که از شرایطش در باشگاه راضی نیست و این صحبت‌ها باعث شد شایعاتی در خصوص جدایی او از بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی منتشر شود. از منچستریونایتد به عنوان یکی از مقاصد احتمالی مهاجم با تجربه بایرن مونیخ یاد می‌شود. با این حال، سرژ گنابری بر این عقیده است که شایعات مطرح شده در خصوص آینده توماس مولر نادرست است و عنوان کرد که نمی‌تواند بایرن مونیخ را بدون این مهاجم با‌تجربه تصور کند. او در این مورد گفت:

"من نباید در این مورد صحبت کنم اما تصور بایرن مونیخ بدون مولر دشوار است چرا که او از کودکی در این باشگاه بوده است. ایجاد شایعات در خصوص بازیکنی که بازی نمی‌کند و از این شرایط عصبانی است، آسان است. این مسئله‌‌ای طبیعی است اما نباید برخی موضوعات را بزرگ‌تر از چیزی که هست جلوه داد. توماس بازیکن باکیفیتی است که به همه عناوین دست پیدا کرده است. شما روزنامه‌نگاران نباید در مورد او شایعه پخش کنید و سوالات احمقانه‌ای را مطرح کنید و باید به او احترام بگذارید."

گنابری همچنین در مورد رکورد گلزنی‌اش در مانشافت افزود:

"عملکرد بسیار خوبی داشته‌ام و رسیدن به این مهم زحمت زیادی برده است. هیچوقت دست از تلاش کردن برنداشتم و محیط خوب اینجا نیز به من کمک کرده است. من می‌خواهم در هر بازی بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و سعی می‌کنم که خودم را به خودم اثبات کنم. سعی می‌کنم بر روی عملکردم تمرکز کنم."

اخبار مرتبط:

واکنش مولر به شایعه جدایی‌اش از بایرن مونیخ

تگ ها


ستاره سابق مانشافت باواریایی‌ها نیکو کواچ فوتبال جهان تیم ملی آلمان فوتبال