گنج‌خانلو: امیدوارم لژیونر شوم

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: امیدوارم لژیونر شوم و بتوانم در خارج از کشور مسابقه بدهم....

به گزارش "ورزش سه"محمد گنج‌خانلو در گفت‌وگو با میزان، درباره احتمال لژیونرشدنش در یک لیگ خارجی دوچرخه‌سواری اظهار داشت: منتظر هستیم تا جواب تیم مورد نظر بیاید. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانم در خارج از کشور مسابقه بدهم.


وی درخصوص شرایط تمرینی و آمادگی‌اش گفت: با نبود مسابقات شرایط بسیار سخت شده است، اما سعی می‌کنم تمرینات خودم را به صورت منظم داشته باشم و دارم.


ملی‌پوش دوچرخه‌سواری درباره البسه جدید عنوان کرد: اگر لباس‌های مورد نظر برسد یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین لباس‌های جهان است و می‌تواند اتفاق مثبت و خوبی باشد.


گنج‌خانلو در پاسخ به این سوال که عدم برگزاری مسابقات تا‌ پایان سال چقدر می‌تواند به ملی‌پوشان لطمه بزند، گفت: بدون شک لطمه زیادی وارد می‌کند، البته ما قبلاً هم در مسابقات کمی شرکت می‌کردیم، اما الان شرایط برای همه یکسان است.


وی در خصوص اینکه شانس اول کسب سهمیه المپیک است و توقعات از او بالاست؛ اظهار داشت: همیشه سعی کردم که بهترین عملکرد را داشته باشم و در عمل این موضوع را نشان داده‌ام، بعد از این هم تلاشم را بری رسیدن به هدفم چند برابر می‌کنم.


گنج‌خانلو در پاسخ به این سوال که لژیونر شدنش چقدر اهمیت دارد، گفت: خیلی مهم است که اولین نفری که وارد یک تیم خارجی می‌شود چه عملکردی دارد و خواهد داشت.

تگ ها


دوچرخه سواری