گنج‌خانلو: قبلاً هم ما به مسابقات جهانی اعزام نمی‌شدیم

رکابزن ملی‌پوش ایران گفت: قبلاً هم که کرونا نبود، ما به مسابقات قهرمانی جهان اعزام نمی‌شدیم، نمی‌دانم روادید نمی‌دادند یا مسائل دیگری در آن دخیل بودند....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، محمد گنج‌خانلو در مورد شرایط فعلی خود اظهار داشت: فعلا برای خودم تمرین می‌کنم تا از شرایط بدنی دور نشوم. فقط روز‌ها را می‌گذرانم، زیرا نمی‌دانم چه زمانی شرایط بهتر می‌شود. تمریناتم بیشتر تفریحی است و با سایر بچه‌ها گروهی تمرین می‌کنیم.

وی در مورد حضور نیافتن تیم ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام. البته قبلا هم که کرونا نبود ما اعزام نمی‌شدیم، هر چند نمی‌دانم روادید نمی‌دادند یا مسائل دیگری در آن دخیل بودند. آخرین باری که به مسابقات جهانی رفتم در سال اول رده سنی امید بودم. ما در مجموع به مسابقات کمی اعزام می‌شویم و امسال هم کرونا بهانه شده است.

رکابزن ملی‌پوش با انتقاد از مسئولان بابت عدم‌ پرداخت جوایز آنها گفت: پاداش مدال‌مان در آسیا هنوز پرداخت نشده است. اکنون در این شرایط کرونایی بهترین موقع بود که پرداخت شود، اما تاکنون خبری از آن نشده است. در حال حاضر کارمان از جیب خوردن هم گذشته است. با بالا رفتن قیمت‌ها مشخص نیست چگونه باید در آینده با این وضعیت کنار بیاییم. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری از بین برود تا بتوانیم در لیگ رکاب بزنیم.

گنج‌خانلو در پایان عنوان کرد: الان هم تیم‌های خارجی علاقه‌ای به جذب رکابزنان ایرانی در تیم‌های خودشان ندارند و اگر لیگ هم برگزار نشود مانده‌ایم که از چه طریقی هزینه‌های خودمان را تامین کنیم.

بیشتر بخوانید:

ملی‌پوش رکابزن: شکایتم را پیگیری می‌کنم

منع رکابزنان ایرانی از حضور در مسابقات جهانی

 

 

تگ ها


دوچرخه سواری محمد گنج خانلو دوچرخه‌سواری جاده