گنج‌خانلو: وزارت ورزش دردی را دوا نمی‌کند

قهرمان دوچرخه سواری ایران و آسیا گفت: خیلی رویایی فکر کنیم از مسابقه سرخه‌حصار می‌توانیم به چیتگر برسیم نه توکیو....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، محمد گنج‌خانلو در مورد شرایطش اظهار داشت: هر چند رکاب‌زن حرفه‌ای هستم، اما در حال حاضر به دلیل شرایطی که وجود دارد و چندان خوب نیست، برای سلامتی‌ام رکاب می‌زنم. ما در آستانه المپیک هستیم اما وضعیت ایده‌آلی نداریم. 

وی ادامه داد: هنوز کار خاصی صورت نگرفته و همان روال قدیمی و سنتی را که تمرین عمومی است طی می‌کنیم. مسابقه خارجی و اردویی هم در حال حاضر وجود ندارد. یک مسابقه داخلی داریم که باید در آن شرکت کنیم.

شانس اول دوچرخه ایران در المپیک توکیو در خصوص برگزاری مسابقه در سرخه حصار تهران گفت: مسیر این مسابقه سربالائی و سرپائینی است و پیچ و خم زیادی هم دارد. این مسیر برای کسی که می‌خواهد به المپیک برود خوب است. برای من هم می‌تواند رقابت خوبی باشد. 

گنج‌خانلو در مورد اینکه گفته می‌شود او در سربالائی ضعف دارد، گفت: سه چهار نفر هستند که در سربالائی خوب رکاب می‌زنند، اما برای المپیک کسی باید انتخاب شود که قوی باشد. شما اگر سربالائی خوب رکاب بزنید و در سر پائینی مشکل داشته باشید، زمین می‌خورید؛ مثل اتفاقی که در سالهای قبل افتاد!

وی با اشاره به اینکه داوری، سرپرست گفته بود به مسابقات اروپایی اعزام خواهیم داشت، گفت: هنوز هیچ خبری نیست و هیچ کاری صورت نگرفته و در حال حاضر پاسپورتم دست خودم است. اگر می‌خواهیم به مسابقات اروپایی برویم باید چند هفته قبل کارهای ویزا را انجام دهیم. 

قهرمان دوچرخه‌سواری ایران و آسیا در مورد اینکه چرا این مسائل را به گوش مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نمی‌رسانید، تأکید کرد: وزارت ورزش برای قهرمانی آسیا تنها ۳۶ میلیون تومان به من داده که این مبلغ فقط هزینه یک جفت لاستیک می‌شود. آیا با این شرایط صحبت کردن با آنها توفیری دارد؟ اصلا نمی‌توان با آنها صحبت کرد و من کار خودم را انجام می‌دهم. 

گنج‌خانلو در مورد اینکه چقدر امیدوار است با حضور در مسابقه سرخه‌حصار به المپیک توکیو برسد، گفت: خیلی رؤیایی فکر کنیم از سرخه‌حصار می‌توانیم به چیتگر برسیم نه توکیو (با خنده).

تگ ها


دوچرخه سواری محمد گنج خانلو دوچرخه‌سواری جاده