گواردیولا: آگوئرو فعلا قادر به بازگشت نیست

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در مورد آخرین وضعیت بازیکنان تیمش صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در رقابت های جام حذفی انگلیس کار دشواری پیش رو نداشت و با تکیه بر درخشش برناردو سیلوا موفق شد با سه گل بیرمنگام را شکست داده و راهی دور بعدی شود. پپ گواردیولا در پایان بازی در مورد اخرین وضعیت سرخیو آگوئرو اذعان داشت اگرچه تست او منفی شده، اما قوانین اجازه بازگشت این بازیکن به تمرینات را نمی دهد.

پپ گواردیولا گفت: "سرخیو آگوئرو بعد از اتفاقات اخیر هنوز در شرایط قرنطینه قرار داشته و قادر به تمرین کردن نیست، اما آیمریک لاپورته به زودی می تواند در تمرینات سیتی حضور یابد. متاسفانه آگوئرو بیش از زمان معمول با فردی که مبتلا به ویروس بوده و ارتباط داشته و به همین دلیل تا چند روز دیگر باید همچنان در شرایط قرنطینه قرار گیرد.  البته تست آگوئرو منفی بود و هنوز هم منفی است، اما بر طبق قوانین پروتکل های بهداشتی اگر ما با سرخیو ملاقات کنیم نیز باید به قرنطینه برویم.

اگر از زمان ورود من به رختکن سیتی مسیر تیم ما را دنبال کنید، ما یک بازی افت نکرده ایم و به همین دلیل چهارمین بار متوالی به فینال جام اتحادیه رسیدیم. در هر مسابقه ای که وارد زمین می شویم سعی خواهیم کرد برنده شویم و اگر بازیکنان تقریبا آماده باشند، من از آنها استفاده می کنم."

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی