گواردیولا: احساسات بخشی از بازی است/ آگوئرو را دوست دارم

خاطرات فصل گذشته و حذف مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا دوباره برای پپ زنده شده است...

 به گزارش مدال، دیدار دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام در حالی با نتیجه 2-2 به پایان رسید که سیتیزن ها در دقیقه 92 به گل برتری رسیدند اما داور با کمک VAR خطای هند گرفت و گل مردود شد. به گزارش فوتبال لندن، پپ گواردیولا پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

"این صحنه خطای هند بود اما روی گل یورنته در لیگ قهرمانان خطای هند نبود. در این فصل همیشه چنین موقعیت هایی را خواهیم داشت. مجبوریم با آن کنار بیاییم. مردم می گویند شاید ما می توانستیم بهتر بازی کنیم اما من نمی دانم چطور می توانستیم بهتر باشیم. با وجود کیفیتی که آنها داشتند، دو شوت در چارچوب ما زدند و هر دو به گل تبدیل شد. ما مقابل تاتنهام بازی کردیم که یکی از بهترین تیم های اروپا است. بدشانس بودیم که نتوانستیم پیروز شویم. دوباره VAR، فصل گذشته آفساید گرفته شد و این بار خطای هند. چه چیز بیشتری می توانم بگویم؟ همین است."

گواردیولا در مورد اعتراض سیتیزن ها به داور برای گرفتن پنالتی  روی برخورد لاملا و رودری گفت:

"لاملا کاملاً خطا کرد. آن صحنه پنالتی بود. شاید VAR در آن لحظه در حال نوشیدن قهوه بود."

پس از گل دوم تاتنهام، سرخیو آگوئرو از زمین بیرون رفت و به طور مشخص با گواردیولا به مشاجره پرداخت اما در پایان بازی روی گلی که مردود شد، هر دو در حال شادی با یکدیگر بودند:

"او فکر می‌کرد من به خاطر گلی که خوردیم از او ناراحتم. گل را روی ضربه کرنر خوردیم. من می‌خواستم نفر به نفر یارگیری انجام شود. آگوئرو فکر کرد از او ناراحتم. احساسات بخشی از بازی است. پس از آن صحنه و در طول بازی با هم صحبت کردیم. من خیلی او را دوست دارم."

ببینید:

حرکت جنجالی آگوئرو به هنگام تعویض در بازی منچسترسیتی و تاتنهام/ ویدیو

خلاصه بازی منچسترسیتی 2 - 2 تاتنهام/ ویدیو

تگ ها


پپ گواردیولا کمک داور ویدیویی فوتبال جهان سیتیزن‌ها سرخیو آگوئرو تاتنهام منچستر سیتی منچستر سیتی-تاتنهام لیگ برتر فوتبال