گواردیولا: از نتیجه راضی‌ هستم اما از عملکرد تیم نه

پپ گواردیولا می‌گوید از نتیجه به دست آمده مقابل وستهام راضی است، اما از عملکرد تیمش رضایت کافی را ندارد...

به گزارش مدال، منچسترسیتی در اولین دیدارش در فصل 2019/20 لیگ برتر انگلیس موفق شد با نتیجه 5-0 در زمین وستهام یونایتد به پیروزی دست یابد. پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن‌ها در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

"از نظر نتیجه، بله خوشحال هستم. نمی‌توانم انکار کنم که از نتیجه به دست آمده در دیدار اول خوشحالم. پس از 14 برد متوالی در فصل گذشته، با احتساب این برد، به عدد 15 برد متوالی رسیدیم. این واقعاً خوب است. از عملکرد تیم چطور؟ نه! در نیمه اول در زمینه پاس دادن بسیار نامنظم عمل کردیم و خوب و دقیق کار نکردیم. اما این طبیعی است. در بازی اول و در دیداری خارج از خانه، ساعت 12:30 ظهر و در چنین گرمایی مشغول بازی بودیم. این طبیعی است. در نیمه دوم، از ابتدا بهتر، آرام‌تر و با پاس‌های بیشتر بازی کردیم. بعد از نتیجه 3-0، بازی تمام شد."

وی در خصوص گل رحیم استرلینگ که با استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی (وار) مردود شد، گفت:

"گوش کنید. بعد از اتفاقاتی که در دیدار مقابل تاتنهام برای ما رخ داد، زمانی که ما در دقیقه 95 موفق به گلزنی شدیم و بیش از 60 هزار نفر در حال رقص و پایکوبی بودند و یک ثانیه بعد آن گل را به دلیل آفساید از دست دادیم، اکنون به این وضعیت عادت کرده‌ام. البته این به هیچ‌وجه با آنچه که در فصل گذشته اتفاق افتاد، قابل مقایسه نیست. با گفتن این موضوع خواستم به این مسئله اشاره کنم که ما همچنان قوی باقی ماندیم، زیرا وقتی شما 3-0 باشید همگان می‌گویند بازی تقریباً تمام شده است و تماشاگران هیچ کاری انجام نمی‌دهند، اما وقتی بازی با استفاده از وار 2-0 شد، ادرسون 10 دقیقه بعد یک مهار باورنکردنی انجام داد و مانع از این شد که بازی 2-1 شود. اگر در 15 دقیقه پایانی با نتیجه 2-1 بازی می‌کردیم، در چنین لیگی و در مقابل وستهام هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد، شما 100 درصد باید آماده باشید و تمرکز خود را حفظ کنید و با مراقبت بیشتری به کارتان ادامه دهید، بنابراین ما روند خود را از دست ندادیم. تنها آرزویم این است که وار دچار اشتباه نشود. اگر آفساید رخ داده، آفساید بگیرد، اگر خطای هند رخ داده، هند بگیرد. قوانین، قوانین است و هیچ مشکلی وجود ندارد. تنها نگرانی من وقتی است که وار دچار اشتباه شود. اما فکر می کنم که استفاده از آن عادلانه تر باشد."

اخبار مرتبط:

رحیم استرلینگ؛ الماس درخشان تیم گواردیولا

تگ ها


پپ گواردیولا سیتیزن‌ها فوتبال جهان کنفرانس مطبوعاتی رحیم استرلینگ وستهام منچستر سیتی وستهام-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال