گواردیولا: از کورس قهرمانی عقب افتاده‌ایم

پپ گواردیولا ضمن ابراز ناراحتی از بازی بد تیمش، معتقد است رسیدن به لیورپول در کورس قهرمانی کار دشواریست...

پپ گواردیولا ضمن ابراز ناراحتی از بازی بد تیمش، معتقد است رسیدن به لیورپول در کورس قهرمانی کار دشواریست

به گزارش خبرنگار مدال، منچسترسیتی امروز در دیداری حساس از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اتحاد ۲-۰ مغلوب وولورهمپتون شد تا فاصله آنها با لیورپول به هشت امتیاز برسد. پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن‌ها بعد از این شکست به خبرنگاران گفت:

"گاهی پیش می‌آید که تیم روز بدی را سپری کند و ما امروز روز خوبی نداشتیم. لیورپول به سختی امتیاز از دست می‌دهد و فاصله حالا بیشتر از قبل شده است. البته من به فاصله تا صدر فکر نمی‌کنم و تمرکزم معطوف بازی بعدی است. امروز بازی را خوب آغاز کردیم و در تلاش بودیم تا با حفط توپ و صبوری، وولورهمپتون را از لاک دفاعی خارج کنیم. ما چند بار اجازه ضدحمله به آنها دادیم و زهردار بودن این حملات بازیکنان را مضطرب کرد. در پایان بازی ما روی دو ضدحمله دو گل خوردیم تا روز بدمان تکمیل شود.

آنها در دفاع و استفاده از توپ‌های بلند خوب کار کردند و ما می‌دانستیم که آنها در این زمینه چقدر توانا هستند. ما توپ‌های زیادی را از دست دادیم و نتوانستیم در توپ‌گیری خوب عمل کنیم. معمولاً تیم‌هایی که قهرمان می‌شوند، در دفاع از این عنوان مشکل دارند اما ما تلاش می‌کنیم که خودمان را به کورس قهرمانی برسانیم. باید پذیرفت که ما از کورس قهرمانی عقب افتاده‌ایم."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۰ - ۲ وولورهمپتون؛ حماسه غول‌کش‌ها در اتحاد

 

تگ ها


پپ گواردیولا سیتیزن‌ها کورس قهرمانی لیگ جزیره فوتبال جهان فوتبال