گواردیولا: از یک دیدار دشوار سربلند بیرون آمدیم

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد سبک بازی بورنموث و شرایط دشوار تیمش صحبت کرد...

گواردیولا: از یک دیدار دشوار سربلند بیرون آمدیم

به گزارش مدال، منچسترسیتی امروز در شرایطی موفق شد در استادیوم وایتالیتی برابر بورنموث با نتیجه 1-3 به برتری دست یابد که در برخی دقایق بازی خوش شانس بود. البته به نظر می‌رسد پپ گواردیولا با توجه به رویکرد دفاعی حریف، این موضوع را طبیعی قلمداد می‌کند.

پپ گواردیولا گفت: "داوید سیلوا فوق العاده خوب بازی کرد. او در این سبک بازی شامل دفاع شدید حریف و فضای کم بسیار خوب کار می کند. داوید سیلوا یکی از بهترین بازیکنانی است که من تاکنون دیده ام. هیچ بازیکنی در جهان اینگونه مانند او بین خطوط تحرک ندارد و داوید سیلوا یک مبارز واقعی است.

ما در بهترین شرایط خود نبودیم اما می دانستیم شرایط چگونه است. و از نحوه دفاع کردن بورنموث، فشار نیاوردن، صبوری و منتظر ضد حمله بودن با خبر بودیم. بنابراین در جریان بازی ریتمی وجود نداشت و ما در نهایت موفق به کسب پیروزی شدیم.

من معتقدم هری ویلسون یک گل باورنکردنی به ثمر رساند. وقتی یک بازیکن موفق به زدن چنین گلی می‌شود شما فقط می‌توانید او را تحسین کنید و به او تبریک بگویید. دیدار برابر بورنموث یک بازی سخت بود اما ما می‌دانستیم که شرایط اینچنین خواهد بود. ما هفت امتیاز داریم و گرچه باید نه امتیاز می‌گرفتیم اما در مجموع شرایط خوب است."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۳ - ۱ بورنموث؛ پیروزی حیاتی سیتیزن‌ها در وایتالیتی

تگ ها


پپ گواردیولا سیتیزن‌ها فوتبال جهان بورنموث منچستر سیتی بورنموث-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال