گواردیولا: امیدوارم تحقیقات فیرپلی مالی بخیر بگذرد!

پپ گواردیولا قبل از دیدار مقابل واتفورد در مصاحبه‌ای با خبرنگاران گفت امیدوار است تحقیقات یوفا درباره فیر پلی مالی برای آن‌ها خطری نداشته باشد....

پپ گواردیولا قبل از دیدار مقابل واتفورد در مصاحبه‌ای با خبرنگاران گفت امیدوار است تحقیقات یوفا درباره فیر پلی مالی برای آن‌ها خطری نداشته باشد.

تیم منچسترسیتی این هفته به مصاف واتفورد می‌رود و در صورت برد در این دیدار، تا قبل از بازی لیورپول می‌تواند اختلاف امتیازش با این تیم را به ۴ امتیاز افزایش دهد.
پپ گواردیولا در مصاحبه خود پیش از این دیدار گفت: این هفته‌ بسیار دشوار و مهم است. ما نیاز داریم تا قوی باشیم و در هر موقعیتی، سخت‌ترین لحظات را قبول کنیم. در دو ماه گذشته ما فوق‌العاده بودیم، به خصوص در دو یا سه هفته‌ی اخیر و ما دوست داریم همین راه را در پیش بگیریم. وقتی شما درحال جنگیدن هستید، مردم می‌خواهند عملکرد شما را زیر سوال ببرند و کار شما را بد جلوه دهند. من خیلی نگران این نیستم که مردم بگویند «منچسترسیتی به خاطر تخلفات مالی در یوفا قهرمان شد» و عملکردمان را زیر سوال ببرند. باور کنید صفر درصد هم به این طور مسائل اصلاً توجهی نمی‌کنم و برای من نیز مهم نیست. نمی‌توانید دستاوردهایم را در منچسترسیتی زیر سوال ببرید. اگر ما اشتباهی انجام داده باشیم جریمه خواهیم شد چه در داخل و چه در خارج از زمین ولی من معتقد هستم کاری که انجام داده‌ایم فوق‌العاده بوده است و برای ما ارزش و اهمیت بالایی دارد. من دوست دارم به خاطر تلاشی که بازیکنانم برای موفقیت در تیم انجام دادند، به آن‌ها احترام گذاشته شود. بازیکنانم در فصل گذشته و در این فصل فوق‌العاده ظاهر شدند و توانستند فوتبال خوبی بازی کنند.

پپ در ادامه افزود: من فکر می‌کنم تیم ما گام به گام رشد می‌کند. در سه سال اخیر ما به عنوان یک تیم بسیار رشد کرده‌ایم. هم‌اکنون من احساس خوبی دارم و متواضع هستم و ما هم‌اکنون درحال برداشتن گام های کوچک هستیم‌. ما می‌خواهیم منطقی پیش برویم و برای تمام جام‌ها بجنگیم. فران سوریانو و چیکی بگریستین می‌دانند که مردم تلاش می‌کنند و ما را تحت فشار قرار می‌دهند تا چیز اشتباهی در مورد ما پیدا کنند. من با آن‌ها کار می‌کنم و برای مدتی طولانی است که آن‌ها می‌شناسم. من به آن‌ها اعتماد زیادی دارم. خواهیم دید در رابطه با مسائل فیرپلی مالی باشگاه چه اتفاقی رخ خواهد داد. امیدوارم که هرچه زودتر همه چیز مشخص شود.