گواردیولا: انگار کسی نمی‌داند که شکست بخشی از فوتبال است

گواردیولا ضمن تمجید از عملکر درخشان شاگردانش به انتقادات هواداران و رسانه‌ها نسبت به شکست هفته گذشته تیمش واکنش نشان داد...

گواردیولا ضمن تمجید از عملکر درخشان شاگردانش به انتقادات هواداران و رسانه‌ها نسبت به شکست هفته گذشته تیمش واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگار مدال، منچسترسیتی که هفته گذشته ۳-۲ مغلوب نوریچ سیتی شده بود، امروز در خانه ۸ گل به تیم قعرنشین واتفورد زد تا نشان دهد شکست هفته پیش تنها یک اتفاق بوده است. پپ گواردیولا درباره عملکرد درخشان تیمش در بازی با واتفورد، به خبرنگاران گفت:

"کیفیت بالای بازیکنان ما باعث شد تا از ۵ ضربه صاحب ۵ گل شویم. آنچه بسیار من را خوشحال می‌کند این است که بعد پیروزی ۵-۰ در نیمه اول، نیمه دوم را هم جدی گرفتیم و توانستیم ۳ گل دیگر به ثمر برسانیم."

او درباره انتقاداتی که در هفته اخیر متوجه تیمش شده بود& ادامه داد:

"مردم و رسانه‌ها نمی‌دانند که شکست هم بخشی از فوتبال است و هیچ حریفی مقابل ما از پیش‌باخته نیست. ما در بازی با نوریچ هم عملکرد بدی نداشتیم اما پیش می‌آید که گاهی تیم شکست می‌خورد. ما به تمام انتقادات گوش دادیم اما واکنش منفی بازیکنان سابق سیتی در قامت کارشناس بسیار عجیب بود. ما به حمایت همه نیاز داریم تا بتوانیم مانند دو فصل اخبر در تمام جبهه‌ها مبارزه کرده و جام به دست بیاوریم."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۸ - ۰ واتفورد؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها در اتحاد

تگ ها


سرمربی اسپانیایی پپ گواردیولا سیتیزن‌ها فوتبال جهان آتش‌بازی سیتی فوتبال