گواردیولا اولین ضربه را از خودی خورد! (عکس)

ایلکای گوندوغان، ستاره آلمانی در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی دچار مصدومیت شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایلکای گوندوغان در این فصل یکی از بهترین بازیکنان منچسترسیتی و از عوامل اصلی رقم خوردن این فصل فوق العاده برای نماینده انگلیس بوده است. ویژگی گلزنی نیز در این فصل به توانایی های ایلکای گوندوغان اضافه شده و او را تبدیل به یکی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار ترکیب تیم پپ گواردیولا کرده است.

اما این هافبک آلمانی در آخرین تمرین منچسترسیتی پیش از دیدار مقابل چلسی دچار مصدومیت شده و حضور او در دیدار فینال در هاله ای از ابهام قرار دارد. سیتیزن ها آخرین تمرین خود را در استادیوم دراگوی پورتو برگزار کردند و جالب اینجاست ایلکای گوندوغان بعد از برخورد با فرناندینیو، کاپیتان برزیلی سیتی از ناحیه ران پا آسیب دیده و لنگان لنگان زمین را به سمت رختکن ترک کرد.

هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نیست و گواردیولا امیدوار است کادر پزشکی سیتی به هر قیمتی او را به دیدار فینال برساند. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، سیتی یکی از بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست می دهد و فرناندینیو هرگز خود را نخواهد بخشید. البته این بازیکن برزیلی خودش از اتفاق پیش آمده ناراحت بود و خیلی زود گوندوغان را در آغوش گرفته و به او دلداری داد.

گوندوغان تنها بازیکن از ترکیس سیتی است که تا به امروز در فینال لیگ قهرمانان بازی کرده است. این هافبک آلمانی عضو دورتموند در تیم سال ۲۰۱۳ بوده و البته آن تیم در استادیوم ومبلی مقابل بایرن مونیخ در فینال شکست خورد.

پپ گواردیولا در سال های اخیر و به خصوص در لیگ قهرمانان مشکلات زیادی را به علت مصدومیت بدموقع بازیکنان خود متحمل شده و حالا از دست دادن ایلکای گوندوغان آنهم به خاطر بی احتیاطی فرناندینیو، بدترین خبر ممکن برای او خواهد بود. البته هنوز تکلیف این بازیکن به صورت قطعی مشخص نشده و احتمالا تا ساعتی دیگر اخبار جدیدی در مورد این هافبک آلمانی منتشر می شود.

بیشتر بخوانید:

ادرسون: من در لیست پنالتی زن های سیتی قرار دارم

تیمی که از سیتی هم بهتر بود اما قهرمان نشد!

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا ایلکای گوندوگان فرناندینیو فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال