گواردیولا: اول صحبت از قهرمانی لیگ برتر بود، حالا لیگ قهرمانان!

گواردیولا معتقد است با آنکه منچستر عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را بدست نیاورده است، اما تلاش شاگردانش ستودنی است...

با عدم کسب قهرمانی منچسترسیتی در لیگ قهرمانان انتقاداتی به پپ گواردیولا وارد آمده است، اما وی مهم‌ترین موضوع را تلاش شاگردان خود برای کسب موفقیت می‌داند.

به گزارش مدال، تیم گواردیولا که سه سال متوالی است که همیشه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از این رقابت‌ها حذف شده، در این خصوص می‌گوید: "فوتبال همیشه به شما فرصتی دیگر می‌دهد. مردم همیشه می‌گفتند تا زمانی که شما در لیگ برتر موفق به کسب عنوان قهرمانی نشوید، نمی‌توانید خود را در بین بزرگترین باشگاه‌های انگلیس تصور کنید و حالا که ما دو سال متوالی قهرمان لیگ برتر شده ایم، در مورد لیگ قهرمانان صحبت می‌شود اما به هر حال من این چالش را نیز خواهم پذیرفت."

سرمربی من سیتی در ادامه افزود: "اگر ما در فصل بعدی نتوانیم در لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابیم، شاید در فصل بعدش این اتفاق رخ دهد و اگرنه، شاید سه سال دیگر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان به قهرمانی دست یابد."

پپ تاکید کرد: "با حضور من یا بدون من روی نیمکت سیتی، با وجود این گروه از بازیکنان و یا بدون حضور آنها در باشگاه، مهم این است که سیتی برای فتح لیگ قهرمانان مبارزه می کند و شاید روزی این اتفاق بیفتد. اما شاید سیتی هرگز قهرمان اروپا نشد و ما بدشانس باشیم، اما مهم این است که ما همیشه در لیگ قهرمانان حاضر بوده ایم و برای فتح آن تلاش کرده ایم و این برای من ارزشمند است اما برای چالش قهرمانی در لیگ قهرمانان نیز خواهیم جنگید."

اخبار مرتبط:

گواردیولا: قهرمانی لیگ برتر برای من دستاورد بزرگی است

تگ ها


پپ گواردیولا جام قهرمانی لیگ برتر انگلیس قهرمانی لیگ برتر انگلیس قهرمان لیگ_قهرمانان_اروپا منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال