گواردیولا: اگر توقف فوتبال لازم باشد می پذیریم

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی احتمال توقف دوباره فوتبال در انگلیس را پذیرفته و می‌گوید تیمش اگر لازم باشد همه فعالیت‌ها را متوقف خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی می‌گوید اگر به دلیل گسترش مجدد موج اپیدمی کرونا فوتبال در انگلیس برای بار دوم متوقف شود او و تیمش چاره‌ای جز تبعیت از قانون نخواهند داشت و همه فعالیت‌های خود را متوقف خواهند کرد.

درحالیکه دولت انگلیس در روزهای اخیر قوانین قرنطینه جدید را در این کشور اعلام کرد اما بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا اعلام کرد رقابتهای فوتبال مثل گذشته پشت درهای بسته ادامه خواهد یافت. اما این احتمال وجود دارد که با شدت گرفتن بحران اپیدمی فوتبال هم یک بار دیگر با تعطیلی مواجه شود.

گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در این باره گفت: " شرایط سختی است. می دانم نخست وزیر به این دلیل مجبور به گرفتن تصمیم قرنطینه شده که شرایط دارد بدتر می‌شود. ویروس هنوز وجود دارد و حتی بعضی‌ها می‌گویند قوی‌تر شده. دنیای فوتبال به نظر من نمی تواند از جامعه مستثنی باشد".

سرمربی سیتی در ادامه گفت: " ما اگر قرار باشد بازی کنیم بازی می‌کنیم ولی اگر قرار باشد کارمان را متوقف کنیم با بقیه جامعه فرقی نخواهیم داشت. من می‌خواهم در ایمنی باشم. هم خودم و هم خانواده و دوستانم و هم کل انگلیس".

بیشتر بخوانید:

تعیین تکلیف پپ، کلید موفقیت منچسترسیتی

حرف آخر پپ گواردیولا در مورد بازگشت به بارسلونا

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال