گواردیولا: این دیدار از دربی یونایتد مهم‌تر است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به تمجید از تیمش از منظر ثبات در ارائه سبک بازی خود پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در یک هفته اخیر شکست مقابل وستهام و کریستال پالاس را در جام اتحادیه و لیگ برتر پذیرفته و فردا شب در لیگ قهرمانان به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت. پپ گواردولا در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حضور یافته و تاکید این دیدار برای او از دربی هفته بعد مقابل منچستر یونایتد مهم تر است.

دیدار فردا شب مقابل بروژ: "من تقریبا مطمئن هستم که بروژ شرایط را برای مجازات ما مهیا خواهد ساخت و ما باید خودمان را با شرایط تطبیق دهیم تا اوضاع بهتر پیش برود. این موضوع کاملا طبیعی است و بازی کاملا متفاوتی در انتظار ما خواهد بود. فصل قبل هرگز در ابتدا فکر نمی کردیم در ۲۱ بازی پیاپی پیروز شویم و این اتفاق رخ داد.

تیم این هفته ابتدا فقط روی پیروزی مقابل کریستال پالاس و حالا بروژ متمرکز شده بود. با ارائه عملکردی خوب شانس کسب پیروزی افزایش می یابد، اما در عین حال ما همچنان در حال اشتباه کردن هم هستیم و باید پیشرفت کنیم.

من دیروز بازی رفت مقابل بروژ را دیده و به این نتییجه رسیدم چقدر از نظر تهاجمی خوب بوده و از نظر دفاعی عملکرد مناسبی نداشتیم. ما همیشه می توانیم بهتر عمل کنیم. به طور کلی عملکرد سیتی و حتی قبل از دیدار مقابل چلسی در استمفورد بریج و ثبات در ارائه این سبک بازی فوق العاده بوده است.

این بازی خیلی مهمتر از دیدار هفته بعد در لیگ برتر مقابل منچستر یونایتد بوده و این یک گام بزرگ برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی است. ما باید این دیدار را واقعا جدی بگیریم. می خواهیم یک عملکرد خوب ارائه دهید و یک گام بلند بری صعود برداریم."

بیماری قلبی سرخیو آگوئرو: "من به مدیر برنامه او پیام دادم. این خبر تلخی برای سرخیو و خانواده اش بود. همه ما در باشگاه منچسترسیتی، از کادر فنی گرفته تا رئیس و همه برای آگوئرو آرزوی بهبودی داریم. زمان باگشت مهم نیست و سلامتی مهم تر از هر چیز دیگری محسوب می شود."

انتقال آنتونیو کونته به تاتنهام: "بازگشت به انگلیس خود گویای همه چیز است. آنتونیو کونته در هر تیمی که کار کرده موفق بوده و یک سرمربی واقعا برجسته است."

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی