گواردیولا: بارسا بازیکن ما را می خواهد، تماس بگیرد

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به شایعات مربوط به انتقال اریک گارسیا به بارسلونا واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اریک گاسیا سال ۲۰۰۸ و در هفت سالگی بود که وارد آکادمی فوتبال باشگاه بارسلونا شد و تا سال ۲۰۱۷ نیز در لاماسیا حضور داشت و برای تیم های پایه بارسا بازی می کرد ولی تصمیم گرفت راهی منچسترسیتی شود. حضور پپ گواردیولا انگیزه مهمی برای گارسیا بود تا فوتبالش را در انگلیس و باشگاه سیتی ادامه دهد. سه سال بعد، او خواهان بازگشت به بارسلوناست.

باشگاه کاتالان به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و با توجه به شرایط اقتصادی بد ناشی از کرونا قصد دارد به جای صرف مبالغ کلان، اریک گارسیای ۱۹ ساله را که تنها یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارد، به خدمت بگیرد.

پپ گواردیولا که تیمش شب گذشته نیوکاسل را گلباران کرد، در واکنش به شایعات علاقه بارسا به گارسیا گفت:« بارسا اگر بازیکن ما را می خواهد، باید تماس بگیرد. ما قصد داریم به هر شکلی شده او را متقاعد به ماندن کنیم. دوست دارم گارسیا سال های بیشتری در سیتی بماند. به شما می گویم که ۱۰۰ درصد اریک را می خواهیم اما اگر او تصمیمی برای ماندن نداشته باشد، دیگر کاری از دست مان ساخته نیست. خود اریک گارسیا، مدیر برنامه هایش و حتی خانواده اش می دانند که به او اعتقاد داریم.»

طبق ادعای منابع اسپانیایی گویا گفت و گوهایی نیز بین بارسا و سیتی انجام شده ولی هنوز چیزی به طور قطع مشخص نیست. گارسیا در شروع مجدد لالیگا در سه بازی از جمله برابر لیورپول و ارسنال فیکس بازی کرد که نشان از اعتماد پپ به او دارد.

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اریک مارسیا مارترت منچستر سیتی بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال