گواردیولا: باید بازی خودمان را به شالکه تحمیل کنیم

پپ معتقد است که باید مقابل شالکه به سبک همیشگی خودشان بازی کنند...

پپ معتقد است که باید مقابل شالکه به سبک همیشگی خودشان بازی کنند

گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از دیدار با شالکه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

به گزارش مدال، سیتیزن‌ها فردا شب در دیدار رفت لیگ قهرمانان مهمان شالکه خواهند بود و گواردیولا مدعی شد برای موفقیت در اروپا باید در تمامی لحطات نمایش درخشانی ارائه دهید.

گواردیولا گفت: "لیگ قهرمانان رقابت‌های خاصی است و همه تیم‌های بزرگ در آن حضور دارند، پس ما باید قادر به کنترل احساسات خود باشیم و با تحمل و پذیرش لحظات دشوار، اتفاقاتی خوب را رقم بزنیم. سیتی تیمی با اعتماد به نفس بوده و رویاهای زیادی در سر دارد. هدف ما گل زدن در خانه شالکه خواهد بود و رخ دادن این اتفاق برای ما بسیار مهم است. فکر می کنم کیفیت بالایی در شالکه وجود دارد.

شالکه همیشه در حال مبارزه است. انتظارات همیشه بالا است و فصل گذشته آنها موفق به برآورده کردن آن شدند..هر تیم می خواهد به لیگ قهرمانان برسد باید اینگونه باشد و شالکه فصل قبل به این موفقیت رسید. در دوران حضورم در بایرن مونیخ، ما در فصل آخر خوب بازی کردیم اما فصل اول نیز اگرچه با سبک همیشگی بازی نمی کردیم اما موفق به کسب عنوان شدیم.

چند هفته پیش گفتید بعد از شکست سیتی برابر نیوکاسل، مردم معتقدند ما فوتبال جذابی ارائه نمی دهیم و من احساس می کنم بازیکنان این موضوع را به عنوان یک چالش برای خود تصور کردند. اگر خودتان نباشید، موفقیت در لیگ قهرمانان امکان پذیر نیست و دیر یا زود از این رقابت ها حذف خواهید شد.

اگر شما رویایی در سر دارید و می خواهید به مراحل پایانی صعود کنید، در تک تک لحظه ها باید نمایشی فوق العاده ارائه داده و سبک خود را به حریف تحمیل کنید.

در فصل گذشته نیز مقابل لیورپول ما خوب بازی کردیم، من در مورد آن مسابقه و تصمیماتم هرگز پشیمان نیستم. مردم می گویند ما لیورپول را دست کم گرفته بودیم، اما لیورپول لیورپول است. آنها دارای پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان و افتخاراتی غنائی باورنکردنی هستند و اینکه هر فصل ما رقیب یکدیگر هستیم برای ما خوشایند است."