گواردیولا: باید زودتر گل‌ می‌زدیم/ مصدومیت دی‌بروین جدی نیست

پپ گواردیولا در پایان دیدار تیمش مقابل دیناموزاگرب ضمن تمجید از ستاره ۱۹ ساله تیمش، اعلام کرد که مصدومیت کوین دی‌بروین جدی نیست...

پپ گواردیولا در پایان دیدار تیمش مقابل دیناموزاگرب ضمن تمجید از ستاره ۱۹ ساله تیمش، اعلام کرد که مصدومیت کوین دی‌بروین جدی نیست

به گزارش خبرنگار مدال، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سیتیزن‌ها، پس از پیروزی ۲-۰ منچسترسیتی مقابل دیناموزاگرب در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به تمجید از بازیکنان تیمش پرداخت و در مورد مصدومیت کوین دی‌بروین صحبت کرد. او به خبرنگاران گفت:

"فکر می‌کنیم بازی خوبی ارائه دادیم اما کمی دیر به گل رسیدیم. ما در این بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید زودتر به گل می‌رسیدم. در مقابل ما هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. چه در فصل گذشته و چه این فصل ما هیچ کمکی از داوران ندیده‌ایم و بارها از اشتباهات آنها ضرر کرده‌ایم. ما هر چه داریم، خودمان به دست آورده‌ایم و به همین دلیل عاشق تیمم هستم."

او در مورد مصدومیت دی‌بروین ادامه داد:

"مصدومیت کوین خفیف است ولی مشخص نیست چه مدت به استراحت نیاز دارد. او شاید به زودی آماده شود اما دوست ندارم در مورد بازگشت او عجله کنم."

پپ سپس به تمجید از دو ستاره تیمش پرداخت:

"من خیلی دوست دارم تا به فیل فودن بیشتر بازی بدهم اما او رقبای سرسختی در ترکیب تیم دارد. او هنوز خیلی جوان است و در آینده بازیکن بسیار بزرگی خواهد شد. اینکه او به اندازه کافی در تیم ما بازی نمی‌کند واقعاً غیرمنصفانه است. گوندوغان نیز امشب نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. وقتی که نباشد غیبت او کاملاً حس می‌شود و فکر می‌کنم او یکی از بهترین خرید‌های تاریخ باشگاه است."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۲ - ۰ دیناموزاگرب؛ سه امتیاز با تعویض طلایی پپ

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان مصدومیت دی‌بروین درخشش فودن سیتیزن‌ها فوتبال