گواردیولا: با یک گل بهار نمی‌شود

گواردیولا بعد از پیروزی ۴-۱ سیتی مقابل آرسنال گفت شرایط یک تیم را باید بعد از یک دوره ثبات ارزیابی کرد و نه تنها بعد از یک پیروزی پرگل....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس موفق شد حریفش آرسنال را در خانه حریف استادیوم امیریتس با نتیجه پرگل ۴-۱ شکست دهد اما پپ گواردیولا در پایان بازی پیروزی پرگل تیمش را به تغییر ناگهانی و کوتاه مدت هوا تشبیه کرد و گفت سیتی مدتی است شرایط خوبی ندارد و این پیروزی پرگل نباید بازیکنانش را به این اشتباه بیندازد که وضعیت تیم کاملا روبراه شده است.

گواردیولا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" این پیروزی خیلی شبیه هوای منچستر است. در شهر ما هر روز باران می بارد و وقتی یک روز خورشید درمی آید معنی اش این نیست که آب و هوا قرار است تغییر کند".

سرمربی سیتی در ادامه گفت:" این فقط یک بازی است و ما باید ببینیم در آینده چه می شود. اما از اینکه دوباره به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه رسیدیم آن هم برای چهارمین سال پیاپی خوشحالیم".

گواردیولا درباره عملکرد تیمش در بازی گفت:" ما خوب شروع کردیم ولی وقتی حریف تاکتیکش را تغییر داد دچار مشکلاتی شدیم. آنها بازی را با پنج دفاع شروع کردند و وقتی تغییر تاکتیک دادند و چهار دفاعه شدند ما اول دچار مشکلاتی شدیم. بازی ما در نیمه دوم به مراتب بهتر بود و بعد از گلهای دوم و سوم حریف دیگر قادر نبود کاری مقابل ما انجام بدهد. در این بازی های حذفی گل زدن واقعا مهم است".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی آرسنال 1 - منچسترسیتی 4 (گزارش اختصاصی)

چیپ زیبای فودن و گل سوم منچسترسیتی به آرسنال

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال