گواردیولا به دنبال انتقال شاگرد قدیمی برای سیتی

روبرت لواندوفسکی هم به فهرست تابستانی سیتی اضافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از هفت فصل عملکرد در بالاترین سطح در بایرن مونیخ و با احتساب ۴ فصل حضور در دوتموند، او با یازده دوره حضور در بوندسلیگا، فکر می کند زمان مناسب برای شناخت فرهنگ دیگری و لیگ جدیدی است. او تا سال ۲۰۲۳ با بایرن قرارداد دارد و این اصلی ترین مانع برای جدایی است چرا که باشگاه مونیخی تمایلی به فروش او ندارد.


اما در واقعیت، علاقه بازیکن به تغییر شرایط او را کاملاً در برنامه برخی از تیم های اصلی اروپا قرار داده و حتی او را به عنوان قهرمان اصلی مرتبط با بازار نقل و انتقالات در آینده تبدیل کرده است. لواندوفسکی در حال حاضر از چندین تیم برتر پیشنهاد دارد.

اخیرا روزنامه آاس ادعا کرد که لواندوفسکی روی علاقه خود برای پیوستن به رئال مانده و اگر بایرن موافقت کند، ترجیح او انتقال به جمع کهکشانی هاست ولی امروز دیلی میل خبر از علاقه منچسترسیتی به لواندوفسکی داد تا پپ گواردیولا تبدیل به مانعی جدید برای رئال مادرید شود.

پپ سابقه کار با لواندوفسکی در بایرن مونیخ را دارد و به خوبی با این بازیکن آشناست. ستاره لهستانی سال ۲۰۲۰ مرد سال فیفا شد و کفش طلای ۲۰۲۱ را نیز تصاحب کرده است. سیتی که سرخیو آگوئرو را از دست داده، به دنبال جذب جانشین برای اوست و هرچند هری کین گزینه شماره یک است ولی تاتنهام برای کاپیتان سه شیرها ۱۸۰ میلیون یورو می خواهد کرد که از توان سیتیزن ها خارج است. در چنین شرایطی پپ به فکر جذب لواندوفسکی افتاده است.

طبق ادعی دیلی میل، تماس های اولیه با پینی زاهاوی مدیر برنامه های لواندوفسکی برقرار شده اما این منبع به طور دقیق مشخص نکرده است که پیشنهاد رسمی به بایرن نیز ارائه داده شده است یا خیر.

بایرن روی موضع خود مبنی بر عدم واگذاری لواندوفسکی پافشاری می کند ولی در فوتبال چیزی غیرممکن نیست.

تگ ها


پپ گواردیولا روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ منچستر سیتی رئال مادرید