گواردیولا: به ساوتهمپتون حسادت می کنم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است آنها در یک بازی دشواری مقابل ساوتهمپتون به پیروزی رسیده اند....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب موفق شد در یک مسابقه سخت با گل رحیم استرلینگ ساوتهمپتون را شکست دهد و با ۲۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار گیرد. شاگردان پپ گواردیولا حالا با این پیروزی مهم به آینده امیدوار تر شده اند.

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی بعد از پیروزی دشوار تیمش مقابل ساوتهمپتون گفت: " آنها بازیکنان زیادی را در عقب زمین خود نگه داشتند. شیوه بازی آنها به گونه ای است که شما را تحریک به جلو آمدن می‌کنند و این کار را دشوار می‌کند. آنها به شما اجازه نمی‌دهند که خیلی خودتان را جمع و جور کنید و به همین دلیل تیم خوبی هستند و می توانند برای حریفان خود مشکل ایجاد کنند.

ساوتهمپتون جیمز وارد، بهترین زننده ضربات آزاد که در عمرم دیده ام را در اختیار دارد.  جایگاه خوب آنها در صدر جدول نشان دهنده کار فوق‌العاده سرمربی شان است. این یک نتیجه بسیار خوب برای ما بود."

گواردیولا در ادامه گفت: " از نظر دفاعی ما عالی بودیم.  فصل گذشته ما خیلی سختی کشیدیم.  روبن دیاز خیلی به ما کمک کرده است.  جان استونز نیز در چند بازی اخیر استثنایی بوده است."

حضور هواداران ساوتهمپتون در استادیوم: " من به ساوتهمپتون حسادت می کنم. آن ها می توانند طرفداران خود را داشته باشند در حالی که ما نمی‌توانیم. ما دوست داریم طرفداران مان به ورزشگاه بازگردند اما باید خیلی هوشیار و مراقب باشیم."

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی