گواردیولا: تماشای بازی برایتون لذت بخش است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به تمجید از کیفیت بالای برایتون پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در ادامه روند روزهای خوب و اخیر خوب به دنبال کسب پیروزی در دیدار فردا شب در جام حذفی برابر برایتون و صعود به دور بعدی است. پپ گواردیولا در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حضور پیدا کرده و مدعی شد فعلا شرایط بازگشت سرخیو آگوئرو به ترکیب سیتیزن ها وجود ندارد.

پپ گواردیولا گفت: "تماشا و تجزیه و تحلیل بازی های برایتون لذت بخش است و کیفیت بالای این تیم باعث نگرانی هر تیمی می شود. من از بازیکنانم خواسته ام در بهترین شرایط برابر این تیم قرار بگیرند. فوتبال در انگلیس غیر قابل پیش‌بینی است و ممکن است بعد از چندین نمایش خوب ناگهان مغلوب شوید. پس ما باید با حواس جمع و تمرکز بالا در این دیدار حاضر شویم. برنامه بازی های سیتی در این مقطع از سال و در ماه های ژانویه و فوریه فشرده است. البته در دیدارهای اخیر موفق به کسب پیروزی شدیم، اما شرایط دشوار بود و ما تنها ۱۴ بازیکن در اختیار داشتیم. باید روند اخیر را حفظ کرده و به کسب پیروزی های متوالی ادامه دهیم.

شرایط بازیکنان منچسترسیتی؟ سرخیو آگوئرو در شرایط قرنطینه قرار داشته و تا ۱۰ روز دیگر قادر به قرار گرفتن در ترکیب نخواهد بود. او دو بازی بعدی سیتی در لیگ برتر را نیز از دست می دهد. ناتان آکه و آیمریک لاپورت همچنان مصدوم بوده و شرایط بازی کردن ندارند، اما رحیم استرلینگ می تواند در این دیدار در ترکیب ثابت سیتی قرار بگیرد."

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی