گواردیولا: ثبات باشگاه مهم ترین امر به حساب می آید

پپ گواردیولا، سرمربی موفق سیتیزن ها، ادعا می کند اگر به خواسته های الکسیس سانچز و مدیر برنامه هایش عمل می کردند، ساختار باشگاه و ثباتی که بر آن حاکم است، زیر سوال می رفت ......

 پپ گواردیولا، سرمربی موفق سیتیزن ها، ادعا می کند اگر به خواسته های الکسیس سانچز و مدیر برنامه هایش عمل می کردند، ساختار باشگاه و ثباتی که بر آن حاکم است، زیر سوال می رفت.  انتظار می رود سانچز خیلی زود قراردادش را با شیاطین سرخ امضا کند. قراردادی که به موجب آن هنریک مخیتاریان راهی آرسنال خواهد شد. تلگراف این هفته فاش کرد انتقال این ستاره شیلیایی به اولدترافورد، مجموعا 180 میلیون پوند هزینه در پی خواهد داشت که مبلغ هنگفتی محسوب می شود.
سیتیزن ها که شانس اصلی جذب سانچز بودند، با ورود پر سروصدای همشهری خود به ماجرا، عقب نشینی کردند. گفته می شود سقف پرداختی های باشگاه منچسترسیتی، کاملا مشخص است و سرخیو آگوئرویی که بیشترین حقوق را می گیرد، تنها 250 هزار پوند در هفته دریافت می کند.
حال پپ گواردیولا دلیل اصلی این عقب نشینی را توضیح می دهد.
طبیعتا سعی داریم ثباتی در زمینه پرداخت دستمزدها ایجاد کنیم و به شخصه فکر می کنم این اتفاق برای باشگاه و تیم مناسب باشد. هروقت احساس کرده ام باشگاه تحت فشار قرار خواهد گرفت، پافشاری نکرده ام. در این لحظات سعی می کنم فورا تصمیم آن ها را بپذیرم و به راه حل دیگری بیندیشم. ثبات باشگاه مهم ترین امر به حساب می آید.
فکر می کنم وقتی بازیکنی تصمیم می گیرد به باشگاه دیگری برود، به همه ابعاد آن فکر کرده. به اینکه چه دستمزدی می خواهد، کجا می خواهد زندگی کند و کجا می خواهد باشد. اگر این انتقال با تعهد همراه نباشد، اشتباه است و همین، گریبان مربی و باشگاه را خواهد گرفت. فکر می کنم سانچز به منچستریونایتد خواهد رفت، پس به هردو طرف تبریک می گویم.  
سیتی به جذب فرد از شاختار دونتسک و جانی اوانز از وست بروم هم فکر می کند.
حس می کنیم که در تابستان باید با جذب سه یا چهار بازیکن سرمایه گذاری کنیم. اگر هم الان کاری انجام دهیم، قطعا برای تابستان خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال