گواردیولا: حتی اگر سه‌گانه را نبریم نیز فصل فوق‌العاده‌ای داشته‌ایم

گواردیولا فصل جاری را فصلی فوق‌العاده می‌داند...

سرمربی منچسترسیتی در مورد کسب سه‌گانه صحبت کرده است.

به گزارش مدال، پپ گواردیولا قبل از رویارویی منچسترسیتی و واتفورد در دیدار نهایی جام حذفی انگلستان در نشست خبری خود حاضر شد.

گواردیولا در ابتدا از این گفت که فصل آینده هم در سیتی می‌ماند و این که منچسترسیتی توان خریدن آنتوان گریزمان را ندارد. سرمربی سیتیزن‌ها سپس در مورد شانس تیمش برای قهرمانی در جام حذفی گفت:

"در فینال حضور داریم. امیدوارم جشن ما در لیگ برتر، لیگ کاپ و کامونیتی شیلد خلاصه نشود و به این جام هم دست پیدا کنیم."

در مورد یوفا و محرومیت احتمالی منچسترسیتی

"به باشگاه و افراد حاضر در آن اعتماد دارم. می‌‌دانم قهرمان لیگ برتر شده‌ایم و مردم طی سه-چهار روز اخیر در مورد آن ماجرا حرف زده‌اند. اگر یوفا تصمیم بگیرد که کار اشتباهی مرتکب شده‌ایم، ما را جریمه خواهد کرد ولی تا زمانی که گناهکار بودن ما اثبات نشود، بی گناه هستیم. درک این مسئله برای انسان‌ها سخت است اما به هر حال شرایط از این قرار است. با مدیریت و رییس باشگاه صحبت کردم؛ می‌دانم دقیقا چه کاری کرده‌ایم و به آن‌ها اعتماد دارم. یوفا در حال کار کردن با وکیل منچسترسیتی است. از در اختیار دادن تمامی مدارک خوشحال خواهیم شد. نمی‌دانم پشت پرده چه می‌گذرد. تا به امروز ما بی گناه هستیم."

سرود مرتبط با لیورپول در هواپیما

"تنها یک ثانیه تصور کنید که می‌توانستیم در مورد این تراژدی‌ها توهین کنیم؛ باورکردنی نیست. ما برای خودمان خوش بودیم. اگر کسی احساس کرده مورد اهانت قرار گرفته است، من عذرخواهی می‌کنم ولی ما چنین قصدی نداشتیم و تنها برای خودمان خوش بودیم."

قهرمانی در لیگ 

"اگر لیورپول قهرمان لیگ می‌شد، دستاورد شگفت انگیزی بود ولی وقتی منچسترسیتی قهرمان شده است، همه چیز عادی است. ما قهرمان حیرت آورترین لیگ برتر تاریخ شدیم. حالا تمرکز ما روی بازی با واتفورد قرار دارد. به یاد دارم بازی خانگی‌مان با آن‌ها چقدر دشوار بود. خیلی خوب آن‌ها را روی ضربات ایستگاهی و حملات مدیریت کردیم."

 سه‌گانه

"اگر فردا قهرمان شویم، فصل خارق‌العاده‌ای بوده است. اگر قهرمان نشویم هم به نظرم فصل خارق‌العاده‌ای بوده است. امکان داشت با همین میزان تلاش قهرمان لیگ برتر نشویم. یک تصمیم می‌تواند موجب قهرمانی تیم در لیگ یا جام حذفی شود و یا مانع از آن شود. باید بر اساس کارهایی که در این فصل انجام داده‌ایم قضاوت کنیم. کسب چهار جام در یک فصل فوق العاده خواهد بود."

وضعیت مصدومان

"بنجامین مندی آماده نیست و برای فصل آینده آماده خواهد شد. او برای فینال در دسترس نیست. فرناندینیو دیروز و امروز با تیم تمرین کرد."

تگ ها


پپ گواردیولا قهرمانی لیگ برتر انگلیس جام حذفی انگلیس کسب سه‌گانه واتفورد منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال