گواردیولا: حضور امثال لمپارد به سود فوتبال است

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی بعد از پیروزی تیمش مقابل چلسی از سرمربی آبی‌پوشان لندن تمجید کرد...

به گزارش مدال، منچسترسیتی امروز در دیداری دشوار و در شرایطی که ابتدا چلسی در استادیوم اتحاد به گل رسیده بود، موفق به رقم زدن بازگشت شده و 1-2 تیم فرانک لمپارد را مغلوب کرد. پپ گواردیولا به تمجید از سرمربی تیم رقیب پرداخته و این دیدار را یک مسابقه نزدیک خواند.

پپ گواردیولا گفت: "وقتی آنها بهتر بازی می‌کردند ما گل اول خود را به ثمر رساندیم. بازی نزدیکی بود، ما نیمه دوم خیلی بهتر بازی کردیم اما چلسی در پایان بازی چند شانس خوب گلزنی داشت. شرایط برای چلسی به دلیل مصدومیت‌ها دشوار شد. فرانک لمپارد یک سرمربی شجاع است و این یک پیروزی بزرگ برای ما بود. چلسی یک تیم فوق‌العاده است. بیشتر سرمربی‌های جوان چنین روحیه‌ای داشته و چیزی برای از دست دادن ندارند، به همین دلیل حضور آنها برای فوتبال خوب است. چلسی فوق العاده خوب بازی می‌کند.

گل ریاض محرز در بازی امروز فوق‌العاده بود. من بهترین اتفاقات را برای بازیکنانم می‌خواهم و ریاض محرز می‌تواند بهتر عمل کند. او اخیرا در بهترین شرایط خود نبوده، اما می‌تواند در هفته‌های بعدی بهتر شود. مصدومیت سرخیو آگوئرو؟ فکر می‌کنم آسیب دیدگی وی شدید باشد. فردا شرایط آگوئرو را بررسی خواهیم کرد، اما ما بازیکنان جوانی در اختیار داریم که می‌توانند در ترکیب سیتی قرار گیرند."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی 2 - ۱ چلسی؛ امید سیتیزن‌ها زنده ماند

تگ ها


پپ گواردیولا سیتیزن‌ها منچسترسیتی چلسی سرمربی اسپانیایی فوتبال