گواردیولا : حق هیچ گونه اشتباهی نداریم

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس از یک جنگ تمام عیار سخن گفت ......

 به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس از یک جنگ تمام عیار سخن گفت.

 او درباره بازی اظهار داشت: در این دربی شاهد یک جنگ تمام عیار خواهیم بود چون هر 2 تیم به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند و در این گونه مواقع، حق هیچ گونه اشتباهی را ندارید.ما با ترکیب کامل راهی زمین خواهیم شذ و تصور می کنم منچستریونایتد هم به قصد تهاجم به زمین می آید.به هرحال خوشبختانه حریف ما چندان دفاعی نیست و می توانیم در این بازی خواسته های تاکتیکی خودمان را برآورده کنیم.

 او در ادامه افزود: اگر موفق به مهار سرعت حملات و حرکات انفجاری مخیتاریان شویم، نیمی از راه موفقیت را طی کرده ایم. مهم نیست زلاتان در ترکیب رقیب باشد یا نه چون شیاطین سرخ شهر منچستر تحت هز شرایطی تیمی خاص و قدرتمند هستند و ما باید مراقب خط حمله رقیب باشیم.بازی خودمان را انجام می دهیم و سغی می کنیم رویکردی تهاجمی به معرض نمایش بگذاریم؛ هر چند باید دید شزایط بازی چگونه پیش می رود.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال