گواردیولا: خواسته ما از بازیکنان خسته شگفت انگیز است!

سرمربی منچسترسیتی پس از برد مقابل بورنموث گفت: حمله برابر تیمی که یازده نفره دفاع می‌کند کار سختی است....

سرمربی منچسترسیتی پس از برد مقابل بورنموث گفت: حمله برابر تیمی که یازده نفره دفاع می‌کند کار سختی است.

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت و از نمایش آن‌ها رضایت داشت.
به گزارش مدال، شاگردان پپ گواردیولا در یک دیدار دشوار با تک گل ریاض محرز موفق شدند بورنموث را شکست دهند و به صدر جدول برسند.
گواردیولا پس از این دیدار گفت: "بورنموث حریفی بسیار سازمان یافته بود اما ما یکی از بهترین بازی‌های خود را امروز ارائه دادیم و به آنها اجازه ندادیم حتی یک ضربه نیز به سمت دروازه ما بزنند."
وی در ادامه تاکید کرد: "ما شانس های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما هواداران باید درک کنند حمله کردن و نتیجه گرفتن برابر تیمی که با یازده نفر دفاع می کند کار بسیار دشواری است. اما باید از بازیکنانم تشکر کنم که عملکرد فوق العاده ای در این دیدار داشتند و از آن‌ها رضایت کامل دارم."
سرمربی سیتیزن‌ها افزود: "ما بدون دادن زمان استراحت از نظر فیزیکی انتظارات زیادی از بازیکنان داریم و این شگفت انگیز است. مهم نیست چه اتفاقاتی در ادامه فصل رخ خواهد داد اما از نظر من بازیکنان سیتی شایسته ستایش هستند و از آن‌ها ممنونم."
 گواردیولا تصریح کرد: "کوین دی بروین در بازی امروز دچار مشکلاتی از ناحیه عضله همسترینگ خود شد و احتمالا برای مدتی قادر به بازی کردن نخواهد بود اما جان استوز مشکل زیادی ندارد."