گواردیولا درباره محرومیت سیتی: به زودی همه چیز را خواهید فهمید

پپ گواردیولا درباره شایعات مربوط به تخلف منچسترسیتی در قوانین فیرپلی یوفا، دیدار با واتفورد، گابریل ژسوس و رویارویی با چلسی صحبت هایی را بیان کرد ......
پپ گواردیولا درباره شایعات مربوط به تخلف منچسترسیتی در قوانین فیرپلی یوفا، دیدار با واتفورد، گابریل ژسوس و رویارویی با چلسی صحبت هایی را بیان کرد ...

پپ گواردیولا درباره شایعات مربوط به تخلف منچسترسیتی در قوانین فیرپلی یوفا، دیدار با واتفورد، گابریل ژسوس و رویارویی با چلسی صحبت هایی را بیان کرد.

شایعاتی مبنی بر محرومیت منچسترسیتی از حضور در لیگ قهرمانان سال آینده در صورت اثبات تخلفات آن ها وجود دارد. مجله اشپیگل با استناد به مدارک فوتبال لیکس، اسنادی را بر علیه باشگاه منچسترسیتی منتشر کرد. موضوعی که نشان می دهد منچسترسیتی در خصوص پول خرج شده توسط مالکان خود، تخلفاتی را انجام داده است.

به گزارش مدال به نقل از، رئیس یوفا یعنی الکساندر سفرین درباره بحث های پیرامون باشگاه منچسترسیتی گفته بود: یک تیم مستقل روی این موضوع کار می کنند. خیلی زود خواهید فهمید که در این مورد چه اتفاقی خواهد افتاد.

حالا پپ گواردیولا پس از پیروزی 1-2 تیمش برابر واتفورد، در این باره گفت: یوفا به وظیفه خود عمل می کند. اگر چیزی پیدا کنند، باشگاه بیانیه ای صادر خواهد کرد و این را دوست دارم. چون همه ما می دانیم که چگونه به این بحث ها پایان خواهیم داد. اگر چیز عادی وجود داشته باشد، از آن مطلع هستیم. اگر کاری غیرعادی انجام دادیم، مردم می توانند حرف زدن درباره آن را تمام کنند. من به باشگاهم اعتماد زیادی دارم. به ساختار آن. اگر چیزی نادرست پیش برود، آن را به ما می گویند.  

منچسترسیتی ابتدا با دو گل پیش افتاد. اما گل دوکوره در لحظات پایانی، ده دقیقه ای نفس گیر را برای سیتیزن ها رقم زد.

پپ می گوید: در دقایق پایانی، هر اتفاقی ممکن بود که رخ دهد. 65 یا 70 دقیقه بسیار خوب بازی کردیم. موقعیت های زیادی داشتیم. در فصل گذشته ما مقابل ساوتهمپتون و وست هم در دقایق پایانی به پیروزی رسیدیم. این فوتبال است. نمی توانید انتظار داشته باشید که وقتی میهمان هستید و گل سوم را به ثمر نمی رسانید، هنگامی که یک گل دریافت می کنید، آسیبی نیز متحمل نشوید. هر چیزی در این گونه بازی ها ممکن است رخ دهد. طبیعی است اما در سه یا چهار بخش از بازی خوب ظاهر شدیم. نباید بازی کردن را فراموش کنید. تا زمانی که داور بخواهد به خانه برود، باید بازی و بازی و بازی کنید.  

سرخیو آگوئرو دیدار برابر واتفورد را از دست داد. گواردیولا درباره وضعیت او و این که آیا به بازی مقابل چلسی می رسد یا خیر گفت:در حال حاضر نمی دانم. چهارشنبه درباره وضعیت او به من حرف هایی گفته می شود. 

پپ درباره مصدومیت کمپانی در نیمه دوم نیز عنوان کرد: یک گرفتگی بود. وضعیت او خوب است. 

گواردیولا درباره مشکلات گابریل ژسوس در امر گلزنی نیز گفت: مهم است که شانس هایی داشت. فضاسازی کرد و در گل دوم، او برای خودش فضا ساخت. او چیزهای بسیار زیاد دیگری دارد. چیزهایی چون پرس کردن، کمک به تیم در بسیاری از اوقات و خیلی موقعیت های دیگر.  

پپ درباره وضعیت فعلی منچسترسیتی گفت: در 15 بازی، 13 پیروزی و دو تساوی داشتیم که یک مورد آن در آنفیلد بود. پس شکایتی ندارم. در 16 تیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز قرار داریم. پس چیز زیادی برای تاسف خوردن وجود ندارد. برای پیشرفت، باید لحظاتی مانند پنج دقیقه پایانی در بازی مقابل واتفورد را تجربه کنید. البته ما همه این ها را در تمرینات تصور می کنیم. هنگامی که تیم ها 5 یا 10 دقیقه برای گلزنی فرصت دارند، هر تیمی می تواند ما را شکست دهد. یک روز به بازیکنانم استراحت می دهم و پس از آن آماده می شویم تا در استمفوردبریج به پیروزی برسیم. ساری علاقه دارد تا بازیکنانش پاس های کوتاه را در دستور کار خود قرار دهند و بازی در برابر آن ها پیچیده خواهد بود.