گواردیولا: در لیگ قهرمانان مقابل تاتنهام بهتر از امروز بودیم

گواردیولا چندان از نمایش تیمش رضایت ندارد...

سرمربی اسپانیایی سیتی می‌گوید نمایش تیمش در لیگ قهرمانان برابر تاتنهام بهتر از امروز بود.
به گزارش مدال، تنها چند روز بعد از حذف دراماتیک سیتیزن ها در لیگ قهرمانان برابر اسپرز که با حواشی فراوانی همراه بود، آنها موفق شدند امروز با تک گل فیل فودن تاتنهام را مغلوب کرده و در صدر جدول لیگ برتر باقی بمانند. پپ گواردیولا ضمن تمجید از فیل فودن، تاتنهام را رقیبی فوق العاده توصیف کرد.

گواردیولا گفت: "این بهترین عملکرد ما در مقایسه با دو دیدار قبلی در لیگ قهرمانان نبود. ما بازی امروز را فوق العاده خوب شروع کردیم اما باید پذیرفت تاتنهام یک تیم باورنکردنی است. تاتنهام با بازی هایی که پیش رو دارد موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهد شد و این اتفاق قطعا رخ می دهد.

فیل فودن؟ حالا که فیل فودن چنین گلی به ثمر رسانده لابد من یک نابغه هستم. فیل یک بازیکن فوق العاده با استعداد بوده و ما باید در شرایط مناسب وی را مدیریت کنیم. حضور فودن باعث افزایش کیفیت ما در محوطه جریمه می شود و من به او اعتماد دارم اما نمی دانم وی در دیدار برابر منچستریونایتد نیز حضور خواهد داشت یا خیر و یک ثانیه نیز به آن بازی فکر نکرده ام.

مصدومیت کوین دی بروین؟ من با خود دی بروی یا گروه پزشکی تیم هنوز صحبت نکرده اما فکر می کنم یک آسیب دیدگی عضلانی بوده و باید فردا ببینیم چه اتفاقی رخ داده است.

صحنه مشکوک به پنالتی برای تاتنهام؟ تنها می توانم یک چیز بگویم، با من در مورد داوری صحبت نکنید."

تگ ها


منچستر سیتی تاتنهام لیگ برتر فوتبال