گواردیولا دوست دارد سرمربی برزیل شود

دومنک تورنت، کمک سابق پپ گواردیولا، فاش کرد که نشستن روی نیمکت تیم ملی برزیل برای سرمربی فعلی منچسترسیتی جذاب خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تورنت که از زمان حضور گواردیولا در بارسلونا دستیار او بود، تا دو فصل قبل کمک اول این مربی اسپانیایی بود و به همراه او به افتخارات زیادی دست پیدا کرد.

گواردیولا که چهارمین فصل حضورش در منچسترسیتی را سپری می کند، پیش از این بارسا و بایرن هم به ترتیب ۴ و ۳ فصل مربیگری کرد و با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش با سیتی باقی مانده، شایعات زیادی در مورد مقصد بعدی اش شنیده می شود؛ به ویژه اینکه سیتی از حضور در رقابت های دو فصل آینده لیگ قهرمانان محروم شده و این می تواند دلیل کافی برای جدایی او را فراهم کند.

در این بین، تورنت ادعا کرد که امکان نشستن روی نیمکت سلسائو، گزینه ای جذاب برای این مربی کاتالانی خواهد بود.

او به گلوبو اسپورته گفت:" پپ می تواند تیم ملی برزیل را به خوبی هدایت کند- و من مطمئنم که می تواند باعث پیشرفت این تیم شود. اگر پپ در یک کار خوب باشد، آن بهتر کردن تیم هاست. او به مربیگری در هر تیم سطح بالایی، علاقه مند است زیرا می داند که بدون بازیکنان خوب، نمی توان به چیزی دست یافت.

او علاقه خاصی به بازیکنان برزیلی دارد. او در بارسلونا، بایرن و سیتی با بازیکنان برزیلی کار کرد. در واقع، او بازیکنان برزیلی را ترجیح می دهد زیرا آنها بازیکنانی چند پسته هستند و می توانند با هر سبک بازی ای انطباق پیدا کنند."

بیشتر بخوانید:

گواردیولا یکی از بهترین مربیان تاریخ است

مورینیو به پپ و لمپارد؛ بنشینید بوندسلیگا تماشا کنید!

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال