گواردیولا: دیر یا زود به بارسلونا برمی‌گردم

پپ گواردیولا سرمربی موفق باشگاه منچسترسیتی در مورد شرایط بارسلونا صحبت کرد و مدعی شد که روزی به این تیم باز خواهد گشت...

سرمربی منچسترسیتی گفت: دیر یا زود به بارسلونا بازخواهم گشت. اما امکان ندارد به عنوان رئيس برگردم. برای ریاست باید درسش را خوانده باشید و آماده باشید.
به گزارش مدال، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی تایید کرد روزی به بارسلونا برمی‌گردد.
پپ می‌گوید:
نیمار؟ حرفی نمی‌زنم. قضیه احتمال بازگشت او به بارسلونا به من ربطی ندارد. به بارسلونا ربط دارد. زمانی بسیار طولانی در این باشگاه سپری کردم و نمی‌خواهم حرفی بزنم که بد از آن برداشت شود. نیمار و گریزمان در بارسلونا؟ همه چیز به تفکرات دو بازیکن و تصمیمات مدیریت فنی و مربی بستگی دارد. از جذب بازیکنان خوب همیشه استقبال می‌شود. نیمار و گریزمان که بازیکنان بسیار خوبی هستند.
مسی؟ هرگز به کیفیت او شک نخواهم کرد. بارسلونا سال معرکه‌ای را پشت سر گذاشت. به فینال کوپا دل ری هم رسید. مسی همیشه مهره مهمی بوده و از این به بعد هم خواهد بود. ده لیخت؟ او مدافع خوبی است آن هم با 19 سال سن. هر کسی او را جذب کند، تا سال‌ها از داشتن یک دفاع خوب مطمئن می‌شود. 
رودری؟ هیچ نظری ندارم. خواهید دید. او هم بازیکن بزرگی است. آسنسیو؟ هیچ احتمالی وجود ندارد که سیتی او را جذب کند.
فرنکی دی یونگ؟ بارسلونا خرید بسیار خوبی کرد. بسیار خوب.
دیر یا زود به بارسلونا بازخواهم گشت. اما امکان ندارد به عنوان رئيس برگردم. برای ریاست باید درسش را خوانده باشید و آماده باشید. دانشی لازم دارد که من ندارم. صرفا تلاش می‌کنم مربی خوبی باشم که در این یک دهه خیلی هم بد نبوده است. برای زندگی کردن به بارسلونا باز خواهم گشت. دیر یا زود.

بیشتر بخوانید:

تمام بلیت‌های دیدارهای خانگی اینتر به فروش رسید

تگ ها


لیگ برتر انگلیس منچستر سیتی پپ گواردیولا بارسلونا لالیگا منچستر سیتی لالیگا لیگ برتر فوتبال