گواردیولا: دی بروینه به بازی با آرسنال نمی رسد

سرمربی سیتی با تایید مصدومیت کوین دی بروینه گفت که او به بازی فردا برابر توپچی ها نخواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی و آرسنال فردا از هفته ۵ لیگ برتر در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم خواهند رفت. سیتی شرایط خوبی در لیگ ندارد و پس از ۳ بازی با کسب ۴ امتیاز در رده ۱۴ قرار دارد ولی توپچی ها از ۴ بازی توانسته اند ۹ امتیاز بگیرند و در رده چهارم قرار دارند.

بازی فردا جدال پپ گواردیولا و میکل آرتتاست. آرتتا مدتی دستیار پپ بود ولی فصل پیش با اخراج اونای امری سرمربی آرسنال شد.

گواردیولا در نشست خبری این بازی تایید کرد که کوین دی بروینه به بازی فردا نمی رسد. او در این رابطه گفت:« تقریبا همه بازیکنانم مثل ژوائو کانسلو، برناردو سیلوا و چند نفر دیگر که در شروع فصل مصدوم بودند، الان به فرم خوبی رسیده اند و مشکلی برای بازی فردا ندارند ولی متاسفانه کوین دی بروینه مصدوم است و به بازی نمی رسد. البته مصدومیت دی بروینه خیلی جدی نیست ولی برای بازی فردا در فهرست نخواهد بود.

سرخیو آگوئرو هم خوب تمرین کرده و الان در وضعیت مطلوبی است. از این بابت خوشحالیم. هر تیمی به مهاجم بزرگش نیاز دارد و ما مدت هاست بدون او بازی می کنیم. خوشحالم او را بار دیگر در اختیار خواهیم داشت.»

پپ برابر آرتتا:« شکی نداشتیم که میکل آرتتا مدتی اندک دستیارم خواهد بود و به زودی سرمربی خواهد شد. او توانسته به خوبی ایده هایش در آرسنال را پیاده کند و تیم او با بازیکنان باکیفیتی که دارد خوب هم بازی می کند. آرتتا توانسته آرسنال را به جایگاهی که از آن به دور بودند، نزدیک کند. کار میکل در آرسنال از هر نظر خوب بوده است. او یک رقابت طلب و یک مبارز است و همه کسانی که او را دوست دارند، برای کاری که در آرسنال انجام می دهد، خوشحالند.»

شروع دیوانه وار لیگ برتر مثل شکست ۵ گله سیتی از لستر یا شکست های شش گله و هفت گله یونایتد و لیورپول:« بله، در شروع لیگ تیم ها بی پرواتر بازی می کنند ولی رفته رفته این شرایط تغییبر خواهد کرد و تیم ها محتاط تر خواهند شد. البته برای فوتبال خوب است که چنین شرایطی ادامه دار باشد و هواداران گل های زیادی در مسابقات ببینند. به خصوص حالا که شرایط دنیا به خاطر کرونا خوب نیست.

به ثمر رسیدن ۶ تا ۸ گل در هر بازی و تکرارش در هر هفته طبیعی نیست. البته شاید من اشتباه می کنم و این روند ادامه دار هم باشد اما فکر می کنم روند لیگ طبیعی تر خواهد شد. با افزایش مصدومیت ها در هر هفته و فرصت کم تیم ها برای ریکاوری، دیگر کمتر خبری از نتایج عجیب و غریب و رد و بدل شدن گل های زیاد خواهد بود.»

تگ ها


مایکل آرتتا کوین دی بروین پپ گواردیولا آرسنال منچستر سیتی