گواردیولا رئال را جزو بهترین تیم‌های دهه گذشته نمی‌داند!

پپ گواردیولا در جدیدترین مصاحبه خود تنها از 3 تیم یوونتوس، بایرن مونیخ و بارسلونا به عنوان تیم‌های برتر دهه اخیر نام برد....

پپ گواردیولا در جدیدترین مصاحبه خود تنها از 3 تیم یوونتوس، بایرن مونیخ و بارسلونا به عنوان تیم‌های برتر دهه اخیر نام برد.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی با تمجید از سه تیم یوونتوس، بایرن مونیخ و بارسلونا می‌گوید بازیکنان سیتی باید مانند تیم‌های نام برده تداوم داشته باشند.
وقتی در خصوص احتمال کسب 4 جام توسط سیتی از پپ پرسیده شد او پاسخ داد: از شما ممنونم اما هر زمان این جملات را به کار بردید ما بازی‌مان را باخته‌ایم! حضور ما در رده دوم جدول در ماه ژانویه اتفاق مهمی است. من بارها گفته‌ام. بهترین تیم‌های دهه گذشته بارسا، بایرن و یوونتوس هستند زیرا هر فصل جام کسب می‌کنند و بهترین تیم، تیمی است که بتواند آن‌ها را شکست دهد. ما هم می‌توانیم مثل آن‌ها باشیم اما سخت است. به هر حال حضور همیشگی در جمع مدعیان، اتفاق خوبی است.
گواردیولا در ادامه گفت: به بازیکنانم گفته‌ام از دوران فوتبال خود لذت ببرید و از آن به عنوان یک مزیت استفاده کنید. شما پس از بازنشستگی فرصت زیادی دارید تا استراحت کنید اما حالا وقت بازی کردن و بردن است.