گواردیولا زمان بازنشستگی خود را مشخص کرد

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی مدعی شد دیگر اهمیتی به حواشی دیدار قابل پورتو نمی دهد....


به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا این هفته و در جریان دیدار منچسترسیتی مقابل فولام برای هفصدمین بار روی نیمکت مربیگری حضور خواهد یافت. حالا این سرمربی اسپانیایی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولام حضور یافته و ابراز امیدواری کرد در آینده به موفقیت های بیشتری دست یابد.

تجربه شماره ۷۰۰ در عرصه مربیگری: "۷۰۰ بازی دیگر نیز سرمربی خواهم بود و بعد بازنشسته می شوم. انتظار این رقم را در مریبگری نداشتم و ثبت این تعداد شکست کم خوشحال کننده و متعلق به همه بازیکنان و کادرفنی در تیم دوم بارسا، تیم اصلی، بایرن و اینجا است. این رقم فوق العاده است، در کنار این گروه عملکرد فوق العاده ای داشته ایم و امیدوارم بتوانیم کارهای بیشتری در آینده انجام دهیم."

حواشی بعد از دیدار در لیگ قهرمانان مقابل پورتو: "من روی دیدار مقابل فولام تمرکز کرده ام و این بازی برایم مهم است. ما در مرحله یک هشتم نهایی هستیم که این هدف سیتی بود و حالا نوبت دیدار مقابل فولام است."

شرایط بازیکنان سیتی: "نقش آفرینی رحیم استرلینگ در این باشگاه فوق العاده بوده است. من هر روز با بازیکنان صحبت می کنم. استرلینگ، ناتان آکه، آیمریک لاپورته، کوین دی بروین، فران تورس و ایلکای گوندوغان همه می خواهند بازی کنند. سرخیو آگوئرو امروز در کنار ما در تمرینات سیتی شرکت کرد، اما در دیدار مقابل فولام قادر به بازی کردن نخواهد بود."

احتمال تمدید قرارداد فرناندینیو: "بستن قرارداد بخشی از وظایف من در باشگاه نیست، من فقط یک سرمربی هستم نه مدیر. اما حضور فرناندینیو برای این باشگاه مهم است و او آخرین بازی او مقابل پورتو اهمیت خود را نشان داد. ما در این فصل خیلی به فرناندینیو احتیاج داریم، اما باشگاه در مورد قرارداد او صحبت خواهد کرد."

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال