گواردیولا ستاره الجزایری را به آرامش دعوت کرد

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به ریاض محرز ستاره الجزایری سیتیزن‌ها توصیه کرد بیشتر صبور باشد و آرامش خود را در مواقعی که در ترکیب اصلی قرار نمی‌گیرد حفظ کند....

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به ریاض محرز ستاره الجزایری سیتیزن‌ها توصیه کرد بیشتر صبور باشد و آرامش خود را در مواقعی که در ترکیب اصلی قرار نمی‌گیرد حفظ کند.

به گزارش مدال؛ «ریاض محرز» یکی از ستاره‌های تاثیرگذار منچسترسیتی در فصل جدید رقابت‌ها بوده، ستاره‌ای که البته فصل ذشته نسبت به دقایق کم حضورش در زمین ابراز نارضایتی کرد و از «پپ گواردیولا» خواست دقایق بیشتری به او برای حضور در مستطیل سبز فرصت دهد.

حال سرمربی اسپانیایی به حمایت از ستاره الجزایری خود پرداخته و در عین حال او را به صبوری دعوت کرده است: «ریاض ارتباط با توپ را دوست دارد. شاید عجیب به نظر برسد اما فوتبال یعنی برداشتن توپ و لذت بردن از آن. محرز در سطح بالایی قرار دارد و شاید تنها چیزی که باید در خود بهبود بخشد، آرامشش در زمان‌هایی‌ست که بازی نمی‌کند. او فصل گذشته به جز چند مسابقه نخست، نمایش خوبی از خود به جا گذاشت و واقعیت این‌ست که ما به کیفیت و توانایی‌های او در تیم‌مان نیاز داریم.

بیشتر بخوانید:

آژیر خطر برای پپ به صدا درآمد

تگ ها


ریاض محرز پپ گواردیولا منچسترسیتی سیتیزن‌ها لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال