گواردیولا: سخت ترین فصل زندگی ام بود

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی مدعی شد فصل گذشته سخت ترین روزهای دوران حرفه ای او رقم خورده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی فصل گذشته به خصوص در نیم فصل دوم متحول شده و علاوه بر کسب مقتدرانه عنوان قهرمانی در لیگ برتر، برای اولین بار در تاریخ به فینال لیگ قهرمانان نیز دست یافت. پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر مدعی شد نسبت به کسب موفقیت دوباره تیمش در سال پیش رو نیز خوش بین است.

پپ گواردیولا گفت: "فصل گذشته برنامه ریز مسابقات فوتبال شرایط را بسیار دشوار کرده بود. در حقیقت سال قبل سخت ترین فصلی بود که من در تمام مدت حضورم در فوتبال تجربه کرده ام. اما تماشای تمرکز بازیکنان سیتی برای کسب پیروزی و تلاش شبانه روزی در تمرینات و مسابقات آنهم با وجود چنین برنامه سختی برای من شگفت انگیز بود.

من بسیار خوش شانس هستم که با چنین تیمی کار می کنم. چالش فعلی باشگاه منچسترسیتی تکرار عناوین قهرمانی است. ما همیشه باید برای کسب موفقیت های بیشتر تلاش کنیم. غیرممکن است که در فوتبال روال ثابتی داشت، زیرا همیشه در مقابل کسی وجود دارد که سعی می کند شما را شکست دهد. وظیفه من این است که اطمینان یابم سبک بازی تیم پیشرفت می کند، ما از رقبای خود جلوتر حرکت می کنیم و من احساس می کنم بازیکنان سیتی تمایل شدیدی به بهترین بودن در خود دارند. من نسبت به فصل جدید خیلی خوشبین هستم."

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی