گواردیولا: سرنوشت لیگ برتر هنوز در دستان لیورپول است

گواردیولا از نبرد قهرمانی لیگ برتر گفته است...

گواردیولا از نبرد قهرمانی لیگ برتر گفته است

گواردیولا در نشست خبری پیش از دیدار فردا شب تیمش مقابل وستهام حاضر شد.

به گزارش مدال، سیتیزن‌ها امیدوار به برتری برابر چکش ها و لغزش لیورپول برابر واتفورد برای جبران فاصله یک امتیازی با مرسی سایدی‌ها هستند.

خستگی بعد از فینال با چلسی: "بعد از کسب دومین جام فصل، بازیکنان خوب تمرین می‌کنند. در چند روز گذشته شرایط بهبود یافته است، اما واقعیت این است که ما زمان زیادی برای فکر کردن درباره آنچه اتفاق افتاده نداریم."

شرایط بازیکنان: "فکر می کنم جان استونز و گابریل ژسوس به زودی به ترکیب باز می‌گردند و دو نفر دیگر ممکن است در بازی با سوانسی در اختیار ما باشند. فرناندینیو به دلیل محرومیت نمی‌تواند مقابل شالکه بازی کند و بعد از تعطیلات بازی‌های ملی به ترکیب بازخواهد گشت."

کورس قهرمانی: "لیورپول همچنان صدرنشین است و قطعا آنها بهتر از ما و تاتنهام و دیگران بوده‌اند. من بازی آنها برابر یونایتد را ندیدم و نمی‌توانم در این خصوص نظری بدهم اما فکر می‌کنم ما 4 بار در 9 بازی اخیر مغلوب شده‌ایم و این در حالیست که فصل گذشته منچسترسیتی در بسیاری از بازی‌ها پیروز شد. اما هنوز تعداد زیادی از دیدارها مانده و لیورپول با یک امتیاز برتری در صدر جدول قرار دارد. یک امتیاز فاصله داریم و 33 امتیاز تا پایان فصل مانده است. سرنوشت هنوز هم در دستان لیورپول است اما باید فشار را تحمل کرده و تا پایان برای کسب عنوان قهرمانی مبارزه کنیم."