گواردیولا: سیتی امسال زمستان بازیکن نمی‌خرد

پپ گواردیولا می‌گوید در ماه ژانویه قصد ندارد بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد و از ترکیب فعلی تیمش منچسترسیتی راضی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اعلام کرد این باشگاه امسال در ماه ژانویه و بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت.

این در حالی است که سیتی در حال حاضر در رتبه چهاردهم لیگ برتر قرار دارد و با اینکه یک بازی کمتر نسبت به صدرنشین جدول دارد اختلافش با تاتنهام صدرنشین ۸ امتیاز است. شاگردان گواردیولا در این مدت از هشت بازی شان در لیگ برتر تنها سه بار پیروز شده اند.

گواردیولا در گفتگو با وبسایت رسمی سیتی در این باره گفت: " نه ما بازیکن جدید نمی گیریم. به هیچ وجه. من تیم بی نظیری دارم که برای فتح همه جامها خواهد جنگید".

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: " بازیکنانی که خوب بازی می‌کنند در ادامه هم عملکرد خوبی خواهند داشت. کسانی که اشتباه نمی‌کنند مسلماً شانس بیشتری برای باقی ماندن در ترکیب اصلی دارند. البته این را هم بگویم که اشتباهات اجتناب ناپذیرند ولی بازیکنانی هستند که نسبت به بقیه کمتر اشتباه می‌کنند و استفاده بیشتر از آنها طبیعی است. این معیار ما برای بازیکنان خطهای عقب و مدافعین است. آنها نباید اشتباه کنند. اما درباره بازیکنان خطوط جلو و مهاجمین که وظیفه شان گلزنی است معیار این است که کدام بازیکن فرصت بیشتری برای گلزنی ایجاد کرده و در گلزنی موفق تر بوده است".

بیشتر ببینید:

تمرینات آماده سازی منچسترسیتی برای بازی در لیگ قهرمانان

خلاصه بازی المپیاکوس 0 - منچسترسیتی 1

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال