گواردیولا شکست را به ضد حمله زدن ترجیح می‌دهد

کوین دی بروین یک بار دیگر به تمجید و ستایش از مربی خود پپ گواردیولا پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کوین دی‌بروین از سال ۲۰۱۵ در عضویت منچسترسیتی است و از سال ۲۰۱۶ زیرنظر پپ گواردیولا در این تیم بازی می‌کند، ستاره بلژیکی یکی از بهترین هافبک های دنیاست و در سیتی نیز اکنون جزو اسطوره ها محسوب می شود. نمی توان ترکیب سیتی و بلژیک را بدون دی بروین تصور کرد.

او یکی از تحسین کنندگان همیشگی پپ گواردیولاست و در مصاحبه جدید خود نیز به تمجید از سرمربی اسپانیایی پرداخت:« خیلی‌ها این را درک نمی‌کنند، اما پپ ترجیح می‌دهد با پایبندی به اصول فوتبالش شکست بخورد تا اینکه با تاکتیک‌های ضدحمله به پیروزی برسد. او عاشق فوتبال هجومی است.»

هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی با اشاره به اینکه پپ همیشه غرق در تاکتیک‌هاست، گفت:« ما همیشه پیش از بازی‌های‌مان جلسه‌ای داریم و گواردیولا می‌گوید ما در این بازی این کار و آن کار را انجام خواهیم داد و وقتی جلسه تمام می‌شود به او می‌گوییم هِی پپ، چه کسانی بازی خواهند کرد؟ چون گاهی اوقات فراموش می‌کند بگوید که چه کسی قرار است بازی کند!»

دی‌بروین ۳۰ ساله که تا سال ۲۰۲۵ با منچسترسیتی قرارداد دارد، این فصل در ۱۴ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار سه گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

تگ ها


کوین دی بروین پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال