گواردیولا ; عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته پیدا کردیم

مربی منچسترسیتی پس از پیروزی مقابل سفید های لندن در جام بین المللی، ضمن تمجید از آنها، گفت: فصل پیش چلسی با اختلاف قهرمان شد ولی من بازی تاتنهام را بیشتر می پسندم ......

مربی منچسترسیتی پس از پیروزی مقابل سفید های لندن در جام بین المللی، ضمن تمجید از آنها، گفت: فصل پیش چلسی با اختلاف قهرمان شد ولی من بازی تاتنهام را بیشتر می پسندم.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، بامداد امروز منچسترسیتی در پایان تور پیش فصل خود در آمریکا، توانست با نتیجه 3 بر صفر تاتنهام را شکست دهد و با عملکرد خوب خود، به فصل آینده امیدوار شود.

پپ گواردیولا پس از این پیروزی اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که مقابل چه تیمی پیروز شدیم. فصل پیش گرچه چلسی با اختلاف قهرمان شد اما من بازی تاتنهام را بیشتر می پسندم. آلدرویرلد، دایر، اریکسن، دله آلی، کین و لوریس جزو بازیکنان مورد علاقه من هستند.

وی ادامه داد: فصل گذشته، ما خوب کار کردیم اما نتوانستیم در طول 90 دقیقه بر بازی مسلط باشیم. تور پیش فصل خوبی بود و عملکرد ما با قبل تفاوت داشت مخصوصا باکیفیت تر و جنگنده تر ظاهر شدیم. 

مربی منچسترسیتی در خصوص ورودی های جدید باشگاه گفت: دنیلو و واکر برای پیدا کردن ریتممان بسیار کمک کردند. وقتی مندی هم آماده شود کاملا می فهمیم که چه توانایی هایی دارد. 

پپ خاطر نشان کرد: عملکرد فردی برایم مهم نیست. این اشتیاق را دوست دارم در هر بازی ببینم.

منچسترسیتی در این پنجره نقل و انتقالاتی، 6 بازیکن به نام های ادرسون، واکر، دنیلو، مندی، برناردو سیلوا و داگلاس لوییز را خریداری کرده و همچنان تا بازار اجازه دهد خواهان تقویت تیم خود است.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال