گواردیولا: عملکرد سولسشر خوب است/ می‌خواهم آرتتا بماند

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی ضمن تمجید از سولسشر، می‌گوید خواهان ماندن آرتتا در سیتی است...

به گزارش مدال، پپ گواردیولا در نشست خبری خود پیش از دربی روز شنبه شهر منچستر شرکت کرد. سرمربی سیتیزن‌ها در این نشست گفته است:

آیا دربی مهم‌ترین بازی فصل برای هواداران است؟

"نمی‌دانم، هرگز از آن‌ها سوال نپرسیده‌ام. در نظر خودم یک بازی مهم و رقابتی بزرگ است."

 جدایی آرتتا؟

"هیچ پیشنهادی در کار نبوده است. در این رابطه با او صحبت نکرده‌ام و خواستار ماندن او هستم."

ارزیابی از عملکرد سولسشر

"خوب کار می‌کند. آنجا نیستم که بتوانم حرفی در این باره بزنم. قضاوت کردن کار همکارانم برای من دشوار است. نمی‌دانم چگونه کار می‌کنند. پاسخ  دادن به این پرسش برایم راحت نیست. فکر می‌کنم شخص خارق العاده‌ای است ولی نمی‌دانم."

آیا تاریخ یونایتد اهمیت دارد؟

"معمولا در اینجا در مورد اتفاقات اخیر مثل روز گذشته یا روز قبل از آن صحبت می‌کنیم ولی همه چیز در حال تغییر است... فردا رأس ساعت مقرر بازی را شروع می‌کنیم و این بازیکنان هستند که برنده را تعیین می‌کنند. البته که تاریخی غنی و بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارند و ما باید تلاش کنیم تا آن‌ها را شکست بدهیم. امروز در مورد تیمی که هستند و این که چگونه باید آن‌ها را شکست بدهیم صحبت خواهیم کرد."

ژسوس باید چه کاری انجام دهد؟

"باید خودش باشد. به او و گل‌هایش نیاز داریم. در بازی قبل به همین خاطر برنده شدیم. به او نیاز داریم و اگر این را به خاطر بسپارد، در تمامی بازی‌ها قادر به گلزنی خواهد بود. تمامی بازیکنان همیشه و صرف نظر از نتیجه یا عملکرد خوب و بد، باید اعتماد به نفس داشته باشند. بزرگ‌ترین ورزشکاران ذهنیتی قوی دارند که برای ما آموزنده است. تفاوت کلیدی در اینجاست. باید بازی کنند در غیر این صورت در لیگ برتر شاغل نبودند. توانایی لازم را دارند و می‌توانند اوضاع را بدون نیاز به حرف سرمربی، مادر یا دوست خود کنترل کنند. باید باور کنند که به اندازه کافی خوب هستند."

اخبار مصدومان

"(الکساندر) زینچنکو طی چند روز گذشته با سایر اعضای تیم تمرین کرده است. آماده است ولی نمی‌دانم بر اساس شرایط جسمانی‌اش، چند دقیقه می‌تواند بازی کند. سرخیو (آگوئرو) قادر به بازی کردن نیست."

اخبار مرتبط:

سنگ‌پرانی سرمربی سابق منچسترسیتی برای آرسنال!

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان سیتیزن‌ها بحران مصدومیت منچستر یونایتد منچستر سیتی منچستر سیتی-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال