گواردیولا: فردا مقابل برایتون به خاطر یحیی توره بازی می کنیم

هفته گذشته پپ گواردیولا اعلام کرد یحیی توره در پایان فصل از منچسترسیتی جدا می شود ......

هفته گذشته پپ گواردیولا اعلام کرد یحیی توره در پایان فصل از منچسترسیتی جدا می شود. هافبک ساحل عاجی در سال 2010 از بارسلونا به این تیم پیوست و یکی از عناصر مهم منچسترسیتی در راه رسیدن به اوج بود. با این حال وی در فصل جاری تنها 16 برای این تیم به میدان رفته و در بین آنها، 4 بازی در کارابائو کاپ بوده است. به گزارشاسکای اسپورت، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی با برایتون در این مورد گفت:

بازیکنان فوتبال، باشگاه را بزرگتر می کنند. او به این باشگاه کمک کرده تا رو به جلو قدم بردارد. خوشبختانه ما می توانیم یک فوتبال خوب را بازی کنیم. فردا مقابل برایتون برای یحیی بازی می کنیم. نمی خواهم به خاطر اتفاقات این فصل یحیی را قضاوت کنم. شاید هم من در تصمیماتم اشتباه کردم. نمی دانم. 

او شخصیت بزرگی دارد و فشار را احساس نمی کند. عاشق فوتبال است. من تصمیماتم را بر پایه تمرینات گرفتم. هیچ چیزی در مورد نظر من نسبت به او تغییر نکرده است. از اتفاقات این فصل شکایتی نداریم. خوشبختانه او به بازی ادامه می دهد و شاید روزی به اینجا برگردد یا جای دیگری بازی کند. فکر می کنم او هنوز میل به بازی دارد. توصیه من این است که به بازی کردن ادامه دهد. 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال